AspNet Zero
Yorumlar: 2
Ürün Açıklaması: Yeni web uygulamaları geliştirmek için altyapı oluşturan bir uygulama geliştirme programıdır.
İşletme Tipi: Küçük ve Orta Ölçekli(KOBİ), Büyük Ölçekli
Platform: Web Tabanlı, Online, SaaS
Özellikler
Oy verildi
Puanlama
Ürün Fonksiyon Puanlaması
0
20
40
60
80
Resimler
Ürün Detayı

AspNet Zero, yeni geliştirilecek web tabanlı uygulamalar için temel bir altyapı sunar. Sıfırdan bir uygulama geliştirmektense çoğu uygulamada olan kullanıcı yönetimi, rol yönetimi ve izinler, giriş ekranları, uygulama çatısı gibi yapıları hazır olarak kullanarak asıl işinize odaklanmanızı sağlar. Ayrıca bulut tabanlı (SaaS) uygulama geliştirmeniz için güçlü bir altyapı içerir. Tüm bunların yanında uygulama geliştirme sürecini hızlandıran ve daha kaliteli kod yazmanızı sağlayacak bir çatı üzerine bina edilmiştir.

Şirket Bilgisi
Volosoft Bilişim Ltd. Şti.

Volosoft, çekirdek framework, kütüphane ve uygulamalar geliştiren, geliştirdiği sistemler üzerine danışmanlık ve eğitim veren bir yazılım firmasıdır.

 

Organizasyon
Volosoft Bilişim Ltd. Şti.
Kuruluş Yılı
2016
Universite Mah. Sarigul sok. Teknokent B Blok, No: 37/1, Ofis no: 320, PK 34320 Avcilar, Istanbul, Turkey.
Şirketin Ürünleri
Puan
Yorumlar
Modern web uygulamaları geliştirmek için süper
En popüler komponentlerle, en iyi mimarinin birleştiği web framework. Bir Aspnet MVC uygulaması hazırlamak için artık herşeyi baştan yapmanıza gerek yok. Herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve size sadece business logic inşa etmek kalmış. Kolay kullanımı, düzgün dökümantasyonu ve devamlı gelişmeye devam eden bir ürün olması bu framework'ü vazgeçilmez kılıyor. Dünyanın önde gelen yazılım firmalarının da tercih ettiği bu framework'le zamandan tasarruf edebilirsiniz.
SESTEK
Uygulama Geliştirme Sistemleri
R & D Engineer
Yeni projemiz için harika bir başlangıç
Kendi framework'ünüzü hazırlayacak zamanınız, bütçeniz veya en önemlisi framework hazırlamak için iyi bir ekibiniz yoksa temelinde açık kaynak kodlu modern bir web uygulama kütüphanesi olan ASP.NET Boilerplate'i kullanan ASP.NET Zero sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. İyi dokümante edilmiş olması ve kurumsal büyük projelerde uygulanmış olması çok büyük bir avantaj. Tercih edilmesi için birçok sebebi var. Ürünün uzun bir süredir hayatta olması, son derece aktif bir şekilde destekleniyor olması, üstün test edilebilir ve ölçeklenebilir olması, aynı zamanda UI'ında son derece modern bir tasarıma sahip olan Metronic temasını kullanıyor olması bunlardan bazıları...
SESTEK Speech Enabled Software Technologies
Uygulama Geliştirme Sistemleri
Software Engineer at SESTEK
Yorum yapmak için LinkedIn ile giriş yapmalısın