Concur
Yorumlar: 0
Ürün Açıklaması: Concur, seyahat masraflarını ve harcamalarını yönetmeyi kolaylaştıran bulut tabanlı iş hizmetleri sunan bir yazılımdır.
İşletme Tipi: Bireysel, Küçük ve Orta Ölçekli(KOBİ), Büyük Ölçekli
Platform: Bulut, Mobil, Online, Web Tabanlı
Genel Bakış

Concur seyahat ve diğer masraf kalemlerini daha iyi ve basit bir şekilde yönetebilmek için bulut tabanlı çözümler sunan bir yazılımdır.Şirketiniz ve çalışanlarınızın seyahat ve masraf harcamalarının yönetiminde, organizasyon-uygulama-çalışan entegrasyonu ile birlikte şeffaflık ve mükemmel bir kolaylık deneyimi yaratır. Aynı zamanda seyahat ile ilgili yeni fırsatları, uçuş iptalleri, yeni uçuşlar vb. gibi fırsatları bildirerek takip etmeniz gereken veriyi en aza indirgemiş olmaktadır.Concur ile birlikte artık tüm masraflarınızı tek bir platformda kolayca yönetebilirsiniz.

 

Özellikler
Oy verildi
Puanlama
Ürün Fonksiyon Puanlaması
0
20
40
60
80
Resimler
Videolar
Mobil
Uygulama Özeti
Geliştirici
Concur
Fiyat
8$
İndirilme
1.000.000-5.000.000
iTunes Store'dan indir Google Play Store'dan indir
Entegrasyonlar
Şirket Bilgisi
SAP Türkiye

Merkezi Walldorf, Almanya'da bulunan, Avrupa'nın en büyük yazılım şirketidir. SAP, 1972 yılında beş eski IBM çalışanı tarafından Systemanalyse und Programmentwicklung ("Systems Analysis and Program Development") adı altında Mannheim, Almanya'da kurulmuştur. 120den fazla ülkede aktif olan SAP, şirket yazılım uygulamaları çeşitli büyüklükte firmalara sunmaktadır.

Türkiye'deki hizmetlerini 2001 yılından beri SAP Türkiye ofisinden yürütmektedir.

Organizasyon
SAP Türkiye
Kuruluş Yılı
2001
Google Plus
Anel İş Merkezi Saray Mahallesi, Site Yolu Sokak No:5 Kat:6, 34768 Ümraniye, Türkiye
Yorumlar
Yorum yapmak için LinkedIn ile giriş yapmalısın