Epicor HCM
Yorumlar: 0
Ürün Açıklaması: Epicor HCM bulut çözümünde tam bir İK yönetimi özellik paketi sunar.
İşletme Tipi: Büyük Ölçekli, Küçük ve Orta Ölçekli(KOBİ)
Platform: Bulut, SaaS, Online, Kurulu Sistem
Genel Bakış

Epicor HCM bulut çözümünde tam bir İK yönetimi paketi sunar. Yazılımın temel İK işlevselliği, raporlama ve yasal uyumluluğu için temel kişisel veriler, iş geçmişi ve demografik ayrıntılar gibi çalışan ve aday verileri kaydetmenizi ve yönetmenizi sağlar. Epicor HCM ile devamsızlıkları, tatil günlerini takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Fazla mesai, proje ödemesi, genel bordro, yardımlar yönetimi ve tazminat.

Özellikler
Oy verildi
Puanlama
Ürün Fonksiyon Puanlaması
0
20
40
60
80
Resimler
Videolar
Ürün Detayı

Epicor'un İK yazılım çözümü, işe alım ve yetenek yönetimi gibi bazı İK departmanlarının çalıştığı self servis özellikleri sunar. Doğrudan erişim özellikleri, iş adaylarının yanı sıra çalışanlar ve yöneticiler için self servis seçenekler sunar. Epicor, başvuru takibi ve mülakat araçlarıyla birlikte çevrimiçi aday başvuruyla işe alım ve onboard'u yönetmeye yardımcı olur. Diğer yetenek yönetimi özellikleri performans değerlendirmeleri, eğitim ve ardıl planlama içerir.

Epicor’un platformu ise İK el kitabına “Hadi bir yazılım yaratalım ve işi çok daha basit bir hale getirelim” satırlarını ekleyerek çalışan yönetimini bambaşka bir boyuta taşıdı. Bu platformda çalışanlar tatil talep edebilir, kendi hedeflerine yönelebilir ve yetkinlik profillerini koruyabilirler. İşverenler, devamsızlıkları ve çalışılan saatleri izleyebilir ve politikaları ve bütçeyi tek bir arayüzden değiştirebilirler.

Şirket Bilgisi
Epicor Software Corporation

Epicor Software Corporation, Austin merkezli dünya çapında iş yazılımı alanında hizmet veren yazılım şirketidir.

Epicor Software Corporation, şirketlere kurumsal kaynak sağlama (ERP), müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), tedarik zinciri yönetimi ve insan sermayesi yöentimi konularında kurum içi ve hizmet olarak yazılım sağlamaktadır. 

Organizasyon
Epicor Software Corporation
Kuruluş Yılı
1972
Satış Hacmi
$0.9 milyar
Çalışan Sayısı
3900
Website
804 Las Cimas Pkwy Austin, Texas 78746-5150 United States
Şirketin Ürünleri
Puan
Yorumlar
Yorum yapmak için LinkedIn ile giriş yapmalısın