HelloSign
Yorumlar: 0
Ürün Açıklaması: HelloSign, kullanıcıların belgeleri kağıtsız olarak imzalamalarını, doldurmalarını, göndermelerini, almalarını ve kaydetmelerini sağlayan bulut tabanlı bir elektronik imza aracıdır.
İşletme Tipi: Bireysel, Küçük ve Orta Ölçekli(KOBİ)
Platform: Bulut, Mobil, Online, Web Tabanlı
Genel Bakış

HelloSign, kullanıcıların belgeleri kağıtsız olarak imzalamalarını, doldurmalarını, göndermelerini, almalarını ve kaydetmelerini sağlayan bulut tabanlı bir elektronik imza aracıdır. HelloSign kullanıcıları belgeleri bir bilgisayar, tablet veya cep telefonunda doldurabilir ve imzalayabilir.

Özellikler
Oy verildi
Puanlama
Ürün Fonksiyon Puanlaması
0
20
40
60
80
Resimler
Videolar
Ürün Detayı


HelloSign, Google Drive, Dropbox, Evernote, Box ve SkyDrive gibi bulut depolama hizmetleri ile entegre olarak kullanıcıların imzalanmış belgelerini bulut depolama hesaplarından herhangi birine kaydetmesine ve bunlara erişmesine olanak tanır. HelloSign ayrıca web uygulamasına ek olarak, iPhone ve Android cihazları için ücretsiz bir mobil uygulaması da sunmaktadır.

Google ile yoğun şekilde entegre olan HelloSign, ekip üyeleri için bir Google App sunuyor; kullanıcıların doğrudan doğruya HelloSign'a giriş yapmak için Gmail kullanıcı adını ve şifresini kullanma seçeneği sunuyor.

HelloSign, JSON'u destekleyen bir REST tabanlı API da sunar. API kullanıcıları, varolan bir şablonu referans alarak veya API isteklerinde bir dosya içeren bir doküman gönderebilir.

Mobil
Uygulama Özeti
Şirket Bilgisi
HelloSign

HelloSign, kullanıcıların belgeleri kağıtsız olarak imzalamalarını, doldurmalarını, göndermelerini, almalarını ve kaydetmelerini sağlayan bulut tabanlı bir elektronik imza uygulaması geliştiren bir yazılım firmasıdır.

Organizasyon
HelloSign
Kuruluş Yılı
2012
Çalışan Sayısı
61
944 Market St Suite 400, San Francisco, CA 94102, Birleşik Devletler
Şirketin Ürünleri
Puan
Yorumlar
Yorum yapmak için LinkedIn ile giriş yapmalısın