HipChat
Yorumlar: 0
Ürün Açıklaması: HipChat, işletmeler için oluşturulan bir anlık ileti uygulamasıdır.
İşletme Tipi: Büyük Ölçekli, Küçük ve Orta Ölçekli(KOBİ)
Platform: Online, Web Tabanlı, Mobil
Genel Bakış

HipChat, işletmeler için oluşturulan bir anlık ileti uygulamasıdır. Ekip sohbet aracı, dosyaları sınırsız sohbet odaları aracılığıyla iş arkadaşlarınız, proje ortak çalışanlarınız ve hatta müşterilerinizle gerçek zamanlı olarak paylaşmanızı ve tartışmanızı sağlar. Yönetici denetimleri, güvenli ağa kimin erişebildiğini ve neler görebileceğini seçebileceğiniz anlamına gelir.

Özellikler
Oy verildi
Puanlama
Ürün Fonksiyon Puanlaması
0
20
40
60
80
Resimler
Videolar
Ürün Detayı

HipChat anında mesajlaşma, canlı akışlarla tüm ekibinizle anında görüntüler ve belgeler gibi dosyaları paylaşmanıza olanak tanır. Görüşmelerinizi konuşmalarınızı doğru kişiye yönlendirmek ve aradığınız içeriği bulmak için aramayı kullanabilirsiniz. HipChat ayrıca görüntülü arama ve ekran paylaşımını da destekliyor.

HipChat, Mac, Windows, iOS, Android ve Linux cihazları için ofis içi ve dışı kullanılabilir. Uygulama, bildirimleri, özel ifadeleri ve botları, animasyonlu GIF'leri, Instagram akışlarını ve Twitter bildirimlerini de destekliyor.

HipChat Atlassian ailesinin bir parçası olduğundan dolayı, HipChat JIRA, Bitbucket, GitHub, Heroku, Zendesk, Mailchimp ve daha pek çok entegrasyon ile birlikte gelir. HipChat'ı kendi sunucunuza dağıtmayı da seçebilirsiniz.

Mobil
Uygulama Özeti
Entegrasyonlar
Şirket Bilgisi
Atlassian

Kurumsal yazılım şirketler grubudur. Mike Cannon Brookes ve Scott Farquhars tarafından 2002 yılında kurulmuştur. 2015 yılı itibari ile 319 Milyon dolar ciroya sahiptir.

Organizasyon
Atlassian
Kuruluş Yılı
2002
Satış Hacmi
319 Milyon Dolar
Çalışan Sayısı
1500
Level 6 341 George Street Sydney, NSW, 2000 Australia
Şirketin Ürünleri
Puan
Yorumlar
Yorum yapmak için LinkedIn ile giriş yapmalısın