Türkiye'nin Yazılım Rehberi
MENÜ

Microsoft Project

Microsoft Project
Yorumları oku (1)
Ürün Açıklaması: Microsoft Project, Microsoft tarafından geliştirilen ve satılan, proje yöneticilerine plan oluşturma, kaynakların görevlere atanması, aşama takibi, bütçe yönetimi ve iş yükü analizi gibi konularda yardımcı olması amacıyla tasarlanmış bir proje yönetimi yazılımıdır.
Platform:
DENEME SÜRÜMÜ İşletme Tipi:
Ürüne Yorum Yap Website
Genel Bakış

Microsoft Project, Microsoft' un proje yönetim yazılımı ürünüdür. Microsoft'un üçüncü Windows-tabanlı uygulaması olan Microsoft Project, yayınlandıktan birkaç sene sonra PC-tabanlı olarakta kullanılmaya başlanmıştır. Ürün, Standard ve Professional olmak üzere iki farklı sürüm olarak edinilebilir. MS Project'in dosya biçimi .mpp'dir.

Profesyonel proje yonetimi icin
ERD Metal , Inc. Sales Manager
akincak
"Profesyonel proje yonetimi icin"
ERD Metal , Inc. Sales Manager
Kullanmasi cok basit olmayan ama gunumuz proje yonetimcilerinin muhakkak ogrenmesi gereken bir yazilim. Piyasadaki en iyi proje yonetim yazilimi rahatlikla diyebilirim. Bir projeyi en ince detayina kadar duzenliyebilirsiniz. Kullanimi cok kolay degil, ve turkce sinin olmamasi ing ce bilmeyenler icin zorluk cikarabilir. Ama bu programi ogreniz ve uygularsaniz profesyonellikte iyi bir seviyedesiniz demektir.
Yorum yapmak için LinkedIn ile giriş yapmalısın