Microsoft Project
Yorumlar: 1
Ürün Açıklaması: Microsoft Project, Microsoft tarafından geliştirilen ve satılan, proje yöneticilerine plan oluşturma, kaynakların görevlere atanması, aşama takibi, bütçe yönetimi ve iş yükü analizi gibi konularda yardımcı olması amacıyla tasarlanmış bir proje yönetimi yazılımıdır.
İşletme Tipi: Büyük Ölçekli, Küçük ve Orta Ölçekli(KOBİ)
Platform: Online, Kurulu Sistem
Genel Bakış

Microsoft Project, Microsoft' un proje yönetim yazılımı ürünüdür. Microsoft'un üçüncü Windows-tabanlı uygulaması olan Microsoft Project, yayınlandıktan birkaç sene sonra PC-tabanlı olarakta kullanılmaya başlanmıştır. Ürün, Standard ve Professional olmak üzere iki farklı sürüm olarak edinilebilir. MS Project'in dosya biçimi .mpp'dir.

Özellikler
Oy verildi
Puanlama
Ürün Fonksiyon Puanlaması
0
20
40
60
80
Resimler
Videolar
Mobil
Uygulama Özeti
Geliştirici
Microsoft
iTunes Store'dan indir
Şirket Bilgisi
Microsoft

Orjinal adı Mİcrosoft Corporation olan Microsoft, bilgisayar yazılımı, kişisel bilgisayar ve servisleri geliştiren, satan, destekleyen Amerikan teknoloji şirketidir. Merkezi Washington'dadır. Paul Allen ve Bill Gates tarafından 1975'te Altair 8800 için BASIC yazılımını geliştirmek ve satmak için kurulmuştur. Dünyanın en değerli şirketlerinden biridir. 

 

Organizasyon
Microsoft Corporation
Kuruluş Yılı
1975
Satış Hacmi
93.58 milyar $ (2015)
1065 La Avenida St, Mountain View, CA 94043, Birleşik Devletler
Yorumlar
Profesyonel proje yonetimi icin
Kullanmasi cok basit olmayan ama gunumuz proje yonetimcilerinin muhakkak ogrenmesi gereken bir yazilim. Piyasadaki en iyi proje yonetim yazilimi rahatlikla diyebilirim. Bir projeyi en ince detayina kadar duzenliyebilirsiniz. Kullanimi cok kolay degil, ve turkce sinin olmamasi ing ce bilmeyenler icin zorluk cikarabilir. Ama bu programi ogreniz ve uygularsaniz profesyonellikte iyi bir seviyedesiniz demektir.
ERD Metal , Inc.
Proje Yönetim Sistemleri
Sales Manager
Yorum yapmak için LinkedIn ile giriş yapmalısın