Microsoft Teams
Yorumlar: 0
Ürün Açıklaması: Takım oluşturabileceğiniz, konuşmaları ve takım çalışması araçlarını Microsoft Word, Excel, PowerPoint, SharePoint, OneNote ve daha pek çok şeyle birleştiren bir sohbet aracı.
İşletme Tipi: Büyük Ölçekli, Küçük ve Orta Ölçekli(KOBİ)
Platform: Online, Web Tabanlı, Mobil, Bulut
Genel Bakış

Microsoft Teams, kullanıcıların belge üzerinde doğrudan uygulama içinde görüşmelerini ve işbirliği yapmalarını, sesli ve görüntülü konferans görüşmelerine katılmalarını, konuşma geçmişlerini ve e-posta tarzı konuşma dizinlerini ve daha fazlasını görüntüleyebilmelerini sağlayan Office 365 içindeki sohbet tabanlı bir çalışma alanını oluşturur.

Özellikler
Oy verildi
Puanlama
Ürün Fonksiyon Puanlaması
0
20
40
60
80
Resimler
Videolar
Ürün Detayı

Microsoft Teams, kullanıcıların sık erişen belgeler veya düzenli olarak kullanılan bulut servisleri için sekmeler oluşturabilen her bir ekibe göre uyarlanabilir. Word, PowerPoint, Excel, OneNote, SharePoint, Power BI, Delve ve Planner ile entegrasyonlar, kullanıcıların bir dizi dosyaya erişebilmelerine ve bunlarla işbirliği yapmalarına imkan tanıyan Microsoft Teams'e entegre edilmiştir. Skype for Business entegrasyonu, kullanıcılar arasındaki video ve sesli konferans görüşmelerini kolaylaştırıyor; konektörler, GitHub ve Twitter da dahil olmak üzere bir dizi üçüncü parti servislerden gelen bildirimleri ve güncellemeleri almak için kullanılabilir

Mobil
Uygulama Özeti
Şirket Bilgisi
Microsoft

Orjinal adı Mİcrosoft Corporation olan Microsoft, bilgisayar yazılımı, kişisel bilgisayar ve servisleri geliştiren, satan, destekleyen Amerikan teknoloji şirketidir. Merkezi Washington'dadır. Paul Allen ve Bill Gates tarafından 1975'te Altair 8800 için BASIC yazılımını geliştirmek ve satmak için kurulmuştur. Dünyanın en değerli şirketlerinden biridir. 

 

Organizasyon
Microsoft Corporation
Kuruluş Yılı
1975
Satış Hacmi
93.58 milyar $ (2015)
1065 La Avenida St, Mountain View, CA 94043, Birleşik Devletler
Yorumlar
Yorum yapmak için LinkedIn ile giriş yapmalısın