Quickbooks
Yorumlar: 1
Ürün Açıklaması: Quickbooks daha çok küçük ölçekli işletmeler için finansal çözümler sunan bir yazılımdır.
İşletme Tipi: Küçük ve Orta Ölçekli(KOBİ), Bireysel
Platform: Bulut, Online, Mobil, Web Tabanlı
Genel Bakış

Quickbooks şirketinizin finansal muhasebe işlerini tek bir yerden yöneterek zamandan kaanmanızı ve kolay yönetmenizi sağlayan bir uygulamadır. Yazılıma faturalarınızı tanımlayabilir, kar ve zarar gösterebilir ve finansal işlemleriniz hakkında yeni emirler yaratabilirsiniz. Aynı zamanda satış gelirlerinizi, ödemelerinizi ve verilmiş sözlerinizi oradan takip edebilirsiniz. Quickbooks bunların raporlamasını da yaparak size finansınız için çok rahat bir kullanım ve takip sağlamaktadır.

Özellikler
Oy verildi
Puanlama
Ürün Fonksiyon Puanlaması
0
20
40
60
80
Resimler
Videolar
Mobil
Uygulama Özeti
Geliştirici
Intuit Inc
Fiyat
Ücretsiz
İndirilme
1.000.000 - 5.000.000
iTunes Store'dan indir Google Play Store'dan indir
Şirket Bilgisi
Intuit Inc.

Intuit Singapur'dan Amerika'ya, Avusturalya'dan Avrupa'ya ve Asya'ya kadar yani dünyanın dört bir yanına finansal bütçeleme, kişisel finans yönetimi ve muhasebe konusunda yazılımsal çözümler sunan bir yazılım şirketidir.

Organizasyon
Intuit
Kuruluş Yılı
1983
2535 Garcia Ave Mountain View, CA Amerika Birleşik Devletleri
Şirketin Ürünleri
Puan
Yorumlar
Muhasebe ve takip sistemi
Quickbooks kucuk ve orta olcekli sirketler icin muaazam bir kolaylik saglayan muhasebe programidir, ama yalnizca muhasebe islemlerinizi yapmakta kolaylik saglamaz bunun yaninda satislarinizi ve stogunuzuda tek cati altinda toplamanizi saglar. Programi kullandikca yeni yeni ozelliklerini kesfetmeniz mumkun. Quicbook bir cok diger yazilimlarla da entegre calismanizi saglar, mesela barcoding sisteminizi quicbooksa entegre ederseniz giris cikislari da otomatik olarak sizin icin guncelliyecektir. Turkiyede henuz pek yaygin olarak kullanilmasada amerikada nerdeyse her sirketin vazgecilmez muhasebe takip programi olarak kullanilir.
ERD Metal , Inc.
 Muhasebe Yazılımları
Sales Manager
Yorum yapmak için LinkedIn ile giriş yapmalısın