Skype for Business
Yorumlar: 0
Ürün Açıklaması: Skype for Business, Skype'ın standart özelliklerini 25 kullanıcıyı aşarak daha geniş iş dağıtımına olanak tanıyacak şekilde genişletiyor.
İşletme Tipi: Bireysel, Büyük Ölçekli, Küçük ve Orta Ölçekli(KOBİ)
Platform: Mobil, Online, Web Tabanlı
Genel Bakış

Skype for Business, Skype'ın standart özelliklerini 25 kullanıcıyı aşarak daha geniş iş dağıtımına olanak tanıyacak şekilde genişletiyor. Tek başına kullanılabilir veya Microsoft'un Office 365 kurumsal paketleri ve Kurumsal planları içinde sıkı bir şekilde entegre olan Skype for Business, çevrimiçi toplantı çözümü sağlar.

Özellikler
Oy verildi
Puanlama
Ürün Fonksiyon Puanlaması
0
20
40
60
80
Resimler
Videolar
Ürün Detayı

Toplantı katılımcı sayısı 250 kişiye kadar çıkabilir. Toplantılarınız için kişileri voip sesli arama yapabilir veya mesaj bırakabilirsiniz. Çok taraflı 1080p HD video konferans desteği sağlar. Ayrıca PowerPoint sunumları için gerçek zamanlı uygulama ve masaüstü paylaşımı imkanı sunar.

Tek tıklamayla veya dokunmayla oturum açabilirsiniz, oturumlara takvim veya toplantı bildirimleri eklenebilir. Microsoft'un PSTN konferansı, yalnızca bir telefonla toplantıya katılmayı mümkün kılıyor. İnternet erişimi olmadığında, arama ücretlerini azaltmak için dünya çapında yerel numaralar kullanılabilir.

Mobil
Uygulama Özeti
Şirket Bilgisi
Microsoft

Orjinal adı Mİcrosoft Corporation olan Microsoft, bilgisayar yazılımı, kişisel bilgisayar ve servisleri geliştiren, satan, destekleyen Amerikan teknoloji şirketidir. Merkezi Washington'dadır. Paul Allen ve Bill Gates tarafından 1975'te Altair 8800 için BASIC yazılımını geliştirmek ve satmak için kurulmuştur. Dünyanın en değerli şirketlerinden biridir. 

 

Organizasyon
Microsoft Corporation
Kuruluş Yılı
1975
Satış Hacmi
93.58 milyar $ (2015)
1065 La Avenida St, Mountain View, CA 94043, Birleşik Devletler
Yorumlar
Yorum yapmak için LinkedIn ile giriş yapmalısın