Teamwork Projects
Yorumlar: 0
Ürün Açıklaması: Teamwork Projects, sizi gereksiz toplantıları azaltan ve işleri basitçe gerçekleştirmenizi sağlayan pratik bir yazılımdır.
İşletme Tipi: Büyük Ölçekli, Küçük ve Orta Ölçekli(KOBİ)
Platform: Bulut, Mobil, Online, Web Tabanlı
Genel Bakış

Teamwork Projects, ekibinizle projeleri yönetmek için üretilmiş bir araçtır. Takım çalışması, tüm projelerinizi, görevlerinizi ve dosyalarınızı tek bir yerde tutmanıza ve bir ekip ile kolayca işbirliği yapmanıza olanak tanır. Teamwork, tüm projeyi belirgin bir takvim ve gantt grafiği ve kurulum raporlaması yoluyla görselleştirmenize yardımcı olur.

Dosya yönetimini Google Drive, Box.com ve Dropbox ile desteklemektedir. Üçüncü taraf hesap yazılımı ve müşteri destek uygulamaları gibi önde gelen uygulamalarla entegre kullanılabilir.

Teamwork Projects, gereksiz toplantıları azaltan ve işleri basitçe gerçekleştirmenizi sağlayan pratik bir yazılımdır. iPhone, iPad, Android, Google Chrome ve Web'den edinilebilir. Her şey bulutta, her yerde ve her zaman ulaşılabilir.

Özellikler
Oy verildi
Puanlama
Ürün Fonksiyon Puanlaması
0
20
40
60
80
Resimler
Videolar
Mobil
Uygulama Özeti
Şirket Bilgisi
Teamwork

Teamwork, süreç odaklı BT hizmet sağlayıcısıdır
BT Danışmanlığı, Dış Kaynaklı Geliştirme, Uygulama Yönetimi,
Altyapı Yönetimi ve Çalıştırma.

9 yıllık bir geçmişe ait sicil
Agile Development  (SCRUM ve RUP uygulamaları) kullanarak Microsoft ve Sun teknolojileri üzerinde en ileri çözümleri geliştirmeyi taahhüt ediyoruz.

Sri Lanka'daki Colombo'da bulunan Global Software Delivery merkezi ile Stockholm, İsveç ve Sidney'de ofislerimiz bulunmaktadır ve off-shore geliştirme verimliliklerini arttırırken yerinde destek sağlamamızı sağlıyor.

Organizasyon
Teamwork
Kuruluş Yılı
2001
Teamwork Campus One, Blackpool Retail Park, Blackpool, Co. Cork, T23 AX73, İrlanda
Şirketin Ürünleri
Puan
Yorumlar
Yorum yapmak için LinkedIn ile giriş yapmalısın