Workday HCM
Yorumlar: 0
Ürün Açıklaması: Workday HCM, insan kaynakları için kurumsal bulut uygulamalasıdır.
İşletme Tipi: Büyük Ölçekli, Küçük ve Orta Ölçekli(KOBİ)
Platform: Bulut, Kurulu Sistem, Mobil, Online, SaaS
Genel Bakış

Workday İnsan Sermayesi Yönetimi, organizasyon yönetimi, yetenek ve performans yönetimi ve küresel ofislerdeki zamanaşımı ve yokluğun politikalarını yönetmenizi sağlayan İşgünü Devamsızlık Yönetimi de dahil olmak üzere çeşitli İK özelliklerini içerir. Workday ayrıca, mobil cihazlarla uyumlu ve LinkedIn gibi sosyal medya platformlarına entegre kariyer siteleri kurmanıza yardımcı olacak çeşitli işe alma araçları sunmaktadır.

Özellikler
Oy verildi
Puanlama
Ürün Fonksiyon Puanlaması
0
20
40
60
80
Resimler
Videolar
Ürün Detayı

Workday tarafından sağlanan yetenek yönetimi araçları, mevcut çalışanlar ve harici adayların yetenek havuzlarından açık pozisyonlar için en iyi yeteneği ve en iyi eşleşmeyi belirlemenize yardımcı olur. Workday tarafından sunulan performans yönetimi araçları arasında hem hedefler hem de departmanlar için hedef yönetimi ve uyum vardır.

Workday Workload, tüm bordro süreçlerini, verileri ve maliyetleri yönetmek için Workday HCM'yi ve Zaman İzleme'yi birleştirir. Bordro çözümü, denetimleri yürütmek ve bordro ayrıntılarına girmek için analitik ve raporlama içerir. Küresel bordro çözümü, farklı ülkelerdeki ödemeleri yönetmek için üçüncü taraf bordro uygulamaları ile entegrasyon sağlar. Workday HCM, çalışanlara sağlık, emeklilik ve sigorta gibi fayda teminatlarının eksiksiz bir şekilde görülebilmelerini de sunarak fayda yönetimini kolaylaştırır. Yazılımı fayda planlarını, maliyetleri, uygunluk kurallarını ve daha fazlasını yönetmek ve analiz etmek için kullanabilirsiniz. Cloud Connect özellikleri, Workday'ı üçüncü taraf fayda sağlayıcılarıyla bağlamanızı sağlar.

Mobil
Uygulama Özeti
Şirket Bilgisi
Workday

Workday, finans ve insan kaynakları için kurumsal bulut uygulamalarının lider sağlayıcısıdır. 2005 yılında kurulan Workday, dünyanın en büyük şirketleri, eğitim kurumları ve devlet kurumları için tasarlanmış finansal yönetim, insan sermayesi yönetimi ve analitik uygulamalar sunmaktadır. Orta ölçekli işletmelerden Fortune 50 işletmelerine kadar olan organizasyonlar Workday'i seçtiler.

Organizasyon
Workday
Ticker
workday
2 Ravinia Dr NE, Atlanta, GA 30346, Birleşik Devletler
Şirketin Ürünleri
Puan
Yorumlar
Yorum yapmak için LinkedIn ile giriş yapmalısın