Yükleniyor...

Türkiye'nin Yazılım Rehberi
MENÜ

Focus Pys

Focus Pys
Yorumları oku (0)
Ürün Açıklaması: Focus Pys, 360 derece performans değerlendirme, görev yönetimi gibi proje süreçlerini yönetmek için tasarlanmış proje yönetim sistemidir.
Platform:
DENEME SÜRÜMÜ İşletme Tipi:

Genel Bakış

Focus Pys,  pefrorman yönetimi, proje yönetimi, proje için gerekli insan kaynakları yönetimi, proje içi döküman yönetimi gibi çeşitli işlevleri bir arada sunmaktadır. Proje arşivi, iş akış yönetimi, tedarikçi değerlendirme,  kurum içi iletişim gibi fonksiyonlar ile proje yönetiminde karşılaşılacak gereksinimlere yönetmek için geliştirilmiş proje yönetim sistemidir.

Yorum yapmak için LinkedIn ile giriş yapmalısın
Benzer Ürünler
Sıkça Sorulan Sorular

Ücretlendirme nasıl yapılır?

Focuspys ücretlendirmesi kullanıcı başına paket satın alma yöntemi ile yapılır. Kurulum, bakım vs. gibi ilave ücret talep edilmez.

FOCUSPYS de neler var?

Focuspys performans ve proje yönetim sistemi olarak tasarlanmış harika bir uygulamadır.

Paketimi nasıl yenilerim?

Kredi kartınız ile paket ödemenizi yapabilirsiniz. Sistemimiz de kart bilgileriniz kesinlikle saklanmaz. Ayrıca Havale/EFT ile de ödeme yapabilirsiniz.

Verilerim Güvende mi? Sistemimiz de tüm veri akışı SSL ile sağlanmaktadır. Ayrıca veri tabanlarımızda bilgileriniz şifrelenerek saklanmaktadır. Ayrıca sistemlerimiz günlük yedekleme ile verilerinizi korumaktadır.

Paket iptali nasıl yapılır?

Canlı destek, E-posta veya telefonla talep edilerek istenildiği zaman paket iptali yapılabilir.

Başarı ! Hata !