Yükleniyor...

Türkiye'nin Yazılım Rehberi
MENÜ

PratiXRM

PratiXRM
Yorumları oku (0)
Ürün Açıklaması: PratiXRM, işletmelerin satış operasyonu ile birlikte takip süreçlerini kolaylaştırmak için geliştirilmiş bulut tabanlı bir yazılım çözümüdür.
Platform:
DENEME SÜRÜMÜ İşletme Tipi:

Genel Bakış

PratiXRM günlük iş hayatınızı kolaylaştırıcı bazı güçlü araçlar sunarak işletmenizin hantallaşmış ve kağıt ortamında yürüyen süreçlerini internet ortamına taşır.

1- PratiXRM bulut tabanlı bir web yazılımı olduğu için kurulum ihtiyacı ve diğer CRM uygulamalarında olduğu gibi donanım yatırımı yapmanıza gerek kalmaz. Hesabınızı oluşturduğunuz an sistem kullanıma hazırdır.


2- PratiXRM üyelerinin oluşturduğu Global Pazaryerinde firmanızı ve ürünlerinizi tanıtabileceğiniz, yeni iş bağlantı ve fırsatları yaratabileceğiniz bir ortam sunuyoruz.


3- Piyasadaki diğer CRM programlarından çok daha cazip fiyatlara sahibiz. Herhangi bir taahhüt altına girmeden dilediğiniz kadar kullanabileceğiniz, kullandığınız kadar ödeyebileceğiniz bir abonelik sistemine sahibiz.


4- İşletmenizin yönetimi için hayati önem taşıyan tüm araçlara (CRM, İş Listesi, Görev Yönetimi, Toplantılar, Not Defteri) tek bir uygulama üzerinden erişebilir, organizasyonunuza yön verebilir ve takibini sağlayabilirsiniz.


5- PratiXRM'i şirketinizde Dizüstü veya Masaüstü bilgisayarınızda, ofis dışında tablet veya akıllı cep telefonunuzdan kullanabilirsiniz. Kullandığınız her cihazda kaldığınız yerden devam edersiniz. Ayrıca PratiXRM, bilgisayarınızda oluşabilecek problemlerden (örn; virüs girmesi, bilgilerin silinmesi) etkilenmez.


6- Sizin bireysel asistanınız gibi çalışan PratiXRM üzerindeki bir çok alanda E-Mail ile hatırlatma fonksiyonları yer alır. Böylelikle sizin için önemli olan konuları kaçırmazsınız.

Yorum yapmak için LinkedIn ile giriş yapmalısın
Benzer Ürünler
Başarı ! Hata !