Yükleniyor...

Türkiye'nin Yazılım Rehberi
MENÜ

İş Dünyası İçin En İyi Akıllı Telefonlar Neler?

 

Kabul edelim birçok insan iPhone’u seçecektir. Bunu yaparak hata yapmazsınız - hem maliyetleri düşük tutmak hem de iş için doğru araçlara sahip olmak açısından. İşlerinizi ileriye taşıyacak ama aynı zamanda birden fazla cihazda çalışmanıza imkan tanıyacak ve veri güvenliğinizi sağlayacak bir telefona ihtiyacınız olacak. Okuyucular, Android çalıştıran bir Anroid telefona veya BlackBerry ihtiyacınız var. 

İşletmeler, startuplar ve girişimciler için en iyi akıllı telefon kılavuzunu sunuyoruz.

 

 

  1. iPhone

 

Apple’ın akıllı telefonu yapım kalitesi açısından eşsiz kalmaya devam ediyor. Eşsiz ama tek değil. 

Microsft’un Windows Phone’larından bazıları ve son teknolojiyi içeren Android cihazlar iPhone’un yapım kalitesine erişebiliyor ve hatta alüminyumun korunması için kaplara ihtiyaç duymuyor. Aynı zamanda Apple’ın performansı oldukça iyi olmasına rağmen Android telefonlar ile arasında belirgin bir fark yok. 

iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus daha büyük ekran ve en yeni iPhone teknolojisi şansı için sadık Apple kullanıcılarını çekecektir. Yine de bir alt modelini kullanarak tasarruf yapabilir ve tüm özelliklerden faydalanabilirsiniz. 

Eğer gerçekten iPhone almaya kararlıysanız, para konusunda tasarruf ederek tüm işlevleri barındıran iPhone 6s Plus ve iPhone 7 Plus seçebilirsiniz. Apple bu yıl yeni bir iPhone piyasaya süreceği için  iPhone 7 fiyatlarını düşmesini bekleyebilirsiniz. 

Mart 2017 tarihinde Apple RED ile ortaklık kurarak iPhone 7’yi piyasaya sürdü. Bu ürünü satın alanlar AIDS ve HIV olan kişilere yardım etmektedir. Fakat bu model sadece 128GB ve 256GB olarak var.

 

  1. Android

 

Android telefonlarına mı yönelmelisiniz? Olasılıklar dahilinde olsa da bunların kendine özgü sorunları var.

Android telefonlar daha ucuz fiyatlara alınabilir. Eğer en son teknolojiye sahip olanlardan birini almak istiyorsanız bunlar diğer üreticilere göre daha üstün özelliklere sahip olacaklardır. Yine de açık platform olduğu için güvenlik bazı alanlarda sorun yaratabilir. iPhone’da güvenlik ile ilgili sorunlarınız daha az olacaktır.

Mart 2017 eğer 689 £ gözden çıkarırsanız piyasada bulunan en iyi telefonlardan biri Samsung Galaxy S8. S8’in önceki modellere göre farklı olmasına dair dedikodılar sayesinde daha büyük bir ekrana ve Samsung’un Siri veya Google Asistan versiyonu olan Bixby kavuşabilirsiniz.  

Samsung Galaxy S7 Ve Samsung Galaxy S7 edge gibi telefonlar hala güzel ekranlar, arttırılabilir hafıza ve USB ile güç alan yan cihazlarla uyum açısından fırsatlar sunmaktadır. Ve Android olduğu için cihazınızı kişiselleştirebilirsiniz ve Google Docs, Analitik veya Google Drive gibi araçlarla da uyum sorunu yaşamazsınız.

 

  1. BlackBerry

 

Ve BlackBerry’de her zaman bir seçenek. Genel kanının aksine BlackBerry hala canlı ve yeni telefonlarıyla fark yaratıyor. Son iki telefonu BlackBerry Klasik ve BlackBerry Passport oldukça iyi. BlackBerry’e göre. Blackberry telefonlar sadece iş için iyi bir seçenek: donanım klavyesi, şirket seviyesinde güvenli, filo yönetim, e-postalar ve hesap tabloları. Sıkıcı işler. Eğer bu sizin için yeterliyse bunu düşünebilirsiniz.

İlginç olarak BlackBerry Android çalıştıran telefonları piyasaya sürmeye başladı. Bu şekilde BlackBerry’nin tüm güvenlik avantajlarından Android üstün özellikleriyle beraber faydalanabilirsiniz.  

Biz DTEK60 seviyoruz. Android’in en iyi özelliklerini BlabBerry’nin güvenlik parametreleriyle sunuyor. Oldukça üretken bir ortam olan ve hem işletme kullanıcıları hem de geleneksel BlackBerry hayranları için ideal olan BlackBerry Hub’ı içeriyor.

 

  1. Windows Phone

 

Sıra sevilmeyen Windows Phone’a geldi. Sevilmeyen ama küçük işletmeler için ideal olan - özellikle de Windows 10, Office 365, Skype ve diğer uygulamaları kullanıyorsanız. Ve Android veya iPhone uygulamalarını desteklemese de yine de birçok büyük uygulamayı desteklemektedir. Medya hikayeleri pek fazla övücü değil ve telefon da pek hoş görünmüyor olabilir. Ama işe yarıyorlar.

Aynı zamanda mobil için Windows 10 diğer Microsoft yazılımları ile uyumlu bir şekilde çalışırken, mükemmel güvenlik özellikleri sunar. 

Windows Phone kesinlikle eksilere sahip. İşletim sistemi diğerlerini gerisinde kalmakta ve uygulamaları utanç verici derecede az. Ama mobil için ilk Microsoft 10 ile tüm bunlar değişebilir. Özellikle de işletme kullanıcıları için.

Windows Phone seçerken Microsoft Lumia 950 iyi bir seçenektir. Kullanıcılar Windows Continuum satın alıp telefonu monitöre bağlayabilirler. Oldukça çekici. 

Daha da iyi olan HP Elite x3 700 £ sayılmasına rağmen inanılmaz bir pil ömrü, sağlam özellikler ve iyi bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır.

Yorum yapmak için LinkedIn ile giriş yapmalısın
Önceki Sonraki
Başarı ! Hata !