Haberler

"" için arama sonuçları
2017 Video Reklam Eğilimleri: Daha İyi VR, AR Reklamları
02/03/2017 04:38
Sanal gerçeklik (VR) ve artırılmış gerçeklik (AR) 2017'de patlayacak - kelimenin tam anlamıyla değil ama neredeyse ve reklam verenler fırsatı, özellikle de video ve mobilde değerlendirmeliler diye düşünüyoruz. VR'nin yeni yılın tercih edilen gerçekliği olmadığını söyleyebiliriz, ancak olasılıkları da keşfetmenin tam zamanı.
Devamı...
Analitik Yazılımlar Dolandırıcılıkla Mücadele Edebilir Mi?
21/03/2017 02:51
Önümüzdeki yıllardaki dolandırıcılık artışını öngören uzmanlarla, yıllık dolandırıcılık raporunda şirketlerin sahtekarlıkla mücadele algılama sistemlerinin geliştirilmesine yatırım yapmaları öneriliyor.
Devamı...
E-ticarette 'Güven Damgası Sistemi'
24/09/2016 15:32
Güven damgası tahsis edilen e-ticaret siteleri, alıcıların siparişi hakkında bilgi alabilmesi, talep ve şikayetlerini telefon aracılığıyla iletebilmesi için müşteri hizmetleriyle iletişim imkanı sunacak, sürecin etkin bir şekilde yönetilmesini ve sonuçlandırılmasını sağlayacak. Güven damgası sağlayıcılar tarafından oluşturulacak şikayet iletim ve uyuşmazlık çözüm mekanizmasıyla, e-ticarette ortaya çıkan uyuşmazlıklar hızlı, etkin ve maliyetsiz çözümlenebilecek.
Devamı...
Dijital Dönüşüm Çağı; 'Sanayi 4.0 Etkileri'
12/07/2016 02:06
'Sanayi 4.0' çağına girilmesiyle birlikte tüm dünyada şirketlerin dijital dönüşüm seferberliğine başlaması, CDO (Dijital Dönüşüm Lideri) pozisyonlarının giderek ilgi görmesini de sağladı. CDO pozisyonunda Türkiye'de şu an yaklaşık 70 kişi bulunurken dünyada yıl sonu hedefi ise 2 bin 500 kişiye ulaşmak.'
Devamı...
Analytics Center'da 3 Günlük Büyük Veri Eğitimi
10/08/2016 05:29
Analytics Center'ın 3 Günlük Büyük Veri Eğitimini Kaçırmayın! Büyük Veri ile iş dünyası hızla değişiyor. Şirketler maliyetlerini azaltmak, gelirlerini artırmak, yeni müşterilere ulaşmak, müşteri memnuniyetini artırmak, yeni iş alanları yaratmak için hayal edilemeyen uygulamaları büyük veri ile hayata geçiriyorlar. Siz de: Büyük Veri Dünyasının hızla gelişen Büyük Veri Ekosistemine adım atmak ve getirdiği yenilikleri keşfetmek Büyük Veri ve Analitik yetkinliklerinizi geliştirmek ve yetkinliğinizi belgenlendirmek Son teknikler, endüstri uygulamaları ve yöntemlerinin yanı sıra uygulama egzersizleri yaparak deneyim elde etmek Büyük Veri Topluluğunun parçası olmak için Analytics Center sertifikasıyla sunulan eğitimlerimizi kaçırmayın!
Devamı...