İnfor HCM
Yorumlar: 0
Ürün Açıklaması: Infor HCM, iş ve İK liderlerine iş gücünü optimize etmek için ihtiyaç duydukları bilgileri sunmak için İK, yetenek yönetimi, iş gücü yönetimi, öğrenim yönetimi ve analiz araçlarını bir araya getirir.
İşletme Tipi: Büyük Ölçekli, Küçük ve Orta Ölçekli(KOBİ)
Platform: Bulut, Online, SaaS, Web Tabanlı
Genel Bakış

nfor HCM, sağlık, üretim, perakende, misafirperverlik, kamu ve finansal hizmetler sektöründeki şirketlere oldukça odaklanmış beşeri sermaye yönetimi becerileri sağlar.

Infor HCM, iş ve İK liderlerine iş gücünü optimize etmek için ihtiyaç duydukları bilgileri sunmak için İK, yetenek yönetimi, iş gücü yönetimi, öğrenim yönetimi ve analiz araçlarını bir araya getirir.

Özellikler
Oy verildi
Puanlama
Ürün Fonksiyon Puanlaması
0
20
40
60
80
Resimler
Videolar
Ürün Detayı

Bilime dayalı yetenek yönetimi sayesinde Infor HCM daha bilinçli karar verme, daha fazla iş gücü çevikliği ve daha yüksek bir geri dönüş oranı sağlar. İK ekipleri, çalışanların katılımını ve performansını, kalitesini ve yetenek hareketliliğini iyileştirerek stratejik iş sonuçları sunabilir ve daha üretken bir işgücü geliştirebilir.

İK liderleri, Infor HCM analiz araçlarıyla iş performansı hakkında değerli bilgiler edinirken, şirketler genelinde performans ve üretkenlik sağlamak için stratejik öğrenme sağlayabilirler.

Şirket Bilgisi
Infor

Infor, bulutta belirli endüstriler için iş yazılımı oluşturur. Infor yazılımı, 15.000 çalışanı ve 200'den fazla ülke ve bölgede 90.000'den fazla müşterisi ile ilerleme için tasarlanmıştır.

Organizasyon
Infor
Kuruluş Yılı
2002
Çalışan Sayısı
10000
Ticker
İnfor
641 6th Ave, New York, NY 10011, Birleşik Devletler
Şirketin Ürünleri
Puan
Yorumlar
Yorum yapmak için LinkedIn ile giriş yapmalısın