Pipedrive CRM
Yorumlar: 1
Ürün Açıklaması: Pipedrive CRM, bulut tabanlı bir satış CRM uygulamasıdır.
İşletme Tipi: Küçük ve Orta Ölçekli(KOBİ), Bireysel
Platform: Web Tabanlı, Bulut, Mobil, Online
Genel Bakış

Pipedrive CRM, kullanımı kolay gelişmiş bir satış yönetim uygulamasıdır. Genel olarak satış sürecinde müşteri ilişkileri yönetimi için tasarlanmıştır.

Pipedrive CRM sistemi görevlerinize açık bir genel bakış sunar. Yeni bir müşteri adayı hakkında bir fikir edindiğinizde veya yapılacaklar listenize bir görev ekleme imkanı sunar. Tüm etkinlikler için bildirim hatırlatıcılar kurabilirsiniz.

Özellikler
Oy verildi
Puanlama
Ürün Fonksiyon Puanlaması
0
20
40
60
80
Resimler
Videolar
Mobil
Uygulama Özeti
Geliştirici
Pipedrive
Fiyat
Ücretsiz
İndirilme
100000
iTunes Store'dan indir Google Play Store'dan indir
Şirket Bilgisi
Pipedrive

Predrive, bulut tabanlı CRM uygulaması geliştiren global bir yazılım şirketidir. Bessemer Venture Partners tarafından 2016 yılında 14,6 milyon dolar yatırım almıştır.Dünyada en çok satılan satış CRM uygulamalarından biri geliştiren şirkettir.

 

 

Organizasyon
Pipedrive
Kuruluş Yılı
2010
Satış Hacmi
30000 Müşteri
Çalışan Sayısı
160
460 Park Ave South New York, NY 10016 USA
Şirketin Ürünleri
Puan
Yorumlar
Benim İçin En İyi CRM!
Pipedrive'ı denemeden önce denemiş olduğum bir çok uygulamada olduğu gibi endişe ettim. Onların birçoğunu denedim, bağımsız bir orta ölçekli işletme yöneticisi olarak ihtiyaçlarımı karşılayacak bir şey istedim: fırsatları izlemek, kiminle kimi eşleştireceğimi bilmeliyim ve gerekli verileri her an ulaşabilmeliyim. Pipedrive istediğim her şey ve daha fazlası. Pipedrive sayesinde istediğim rakamlı anlaşmaları düzenli olarak kapatıyorum çünkü tam olarak kiminle takip edileceğini biliyorum. Pipedrive'ı CRM arayan herhangi bir satış yöneticisi veya danışmana tavsiye ederim! Artıları Kullanım kolaylığı Eksileri Gmail olmayan bir e-posta sağlayıcısı ile entegrasyon yok
istem data
CRM, Müşteri İlişkileri Yönetimi Uygulamaları
istem data şirketinde IT Specialist
Yorum yapmak için LinkedIn ile giriş yapmalısın