Yükleniyor...

Türkiye'nin Yazılım Rehberi
MENÜ

Alteryx

Alteryx
Yorumları oku (1)
Ürün Açıklaması: Alteryx, iş veri analistleri için tasarlanmış kapsamlı bir şekilde self servis çözümleri sunan bir veri analiz programıdır.
Platform:
DENEME SÜRÜMÜ İşletme Tipi:

Genel Bakış

 

Birçok analist pazarlama, satış, finans veya müşteri görüşleri ile ilgili harmanlaşmış dataları analiz eder. Bu süreç çok yavaş ve acılı bir süreçtir çünkü birçok araç, farklı kaynaklardan faydalanılarak ve farklı analitik modellemeler yayımlanarak elde edilir. 

Alteryx, harmanlanmış ve gelişmiş analitik verileri sezgisel iş akışı şeması ile göstererek haftalar değil saatler içerisinde derin bir görüş ile çözüm sunar. Alteryx, veri harmanlarını bir araya getirerek, öngörüsel analiz yöntemlerini kullanarak, raporlama, görselleştirme ve analiz uygulamaları ile veri analistlerinin iş akışı içerisindeki etkinliklerini güçlendirir.

Alteryx Kullanması Kolay ve Uçtan Uca Her Analitik Çözüme Hitap Eden B...
Altdata Analytics GM, Lead Consultant
"Alteryx Kullanması Kolay ve Uçtan Uca Her Analitik Çözüme Hitap Eden B..."
Altdata Analytics GM, Lead Consultant
Öncelikle yaklaşık 80 farklı veri kaynağına bağlanabiliyor,veri alıp geri yazabiliyor tam bir ETL aracı. Oracle, SQLServer, Teradata, Cloudera, MongoDB gibi ortamlardan verileri birleştirebiliyorsunuz. Veri temizliği ve veri kalitesi çalışmaları yapılabiliyor. Üzerine İstatistiki analizler yapılabiliyor, otomatik raporlar üretilebiliyor. Direk PowerBI, Qlik ve Tableau formatlarında rapor dosyalarını çıktı alabiliyorsunuz. Makine Öğrenmesi modelleri kurabiliyorsunuz. Regresyon, Karar ağacı, Bayes, Nöral Ağlar, RandomForest vb. ARIMA, ARIMAX ile forecasting, churn modelleri filan çok kolayca hazırlanıyor. Ayrıca İstanbul Alteryx kullanıcları grubu mevcut ayda bir kere ücretsiz etkinlik düzenliyorlar, tanışma toplantısı ve örnek analitik çözümleri paylaşıyorlar; https://www.meetup.com/Alteryx-User-Group-Istanbul/
Yorum yapmak için LinkedIn ile giriş yapmalısın
Başarı ! Hata !