Popüler Aramalar:

Sistembul.com / Türkiye nin Yazılım Rehberi

Sistembul.com, kurumların ve bireylerin yazılım ve sistem ihtiyaçlarına göre en uygun çözümü bulmaya rehberlik etmek için kurulmuştur. Yazılımlara ait detaylar , alternatif ürünler ile karşılaştırılma, kullanıcı yorumları gibi bilgileri içerir. Güncel haberler ve makaleler ile yazılımlar için bilgi kütüphanesi oluşturur.

Yazılım şirketlerinin daha fazla müşteriye ve kullanıcıya ulaşmasına aracılık eder. Bilinirliği artırır ve hedef kitleye ulaşmaya yardımcı olur. Türkiye de geliştirilen yazılımların kullanıcılarla buluşmasını sağlar. Yazılım ihtiyacı olan kullanıcılar ile doğrudan iletişim kurmaya olanak sağlar.

Firma Künyesi ve Ticaret Sicil Bilgisi

Ticari Ünvan :

Sistembul Bilişim ve Medya Hizmetleri Anonim Şirketi

Vergi Dairesi:

Yakacık Vergi Dairesi

Vergi Numarası:

7710585674

Ticaret Sicil No:

236460-5

E Posta Adresi

iletisim@sistembul.com

Firma Merkezi

Soğanlık Yeni Mah. Balıkesir Cad. Uprice Residence C1 BLOK KAT: 6 DAİRE: 65 Kartal / İstanbul

Reklam Vermek ve Sponsor Olmak İçin Bizimle İletişime Geçin

Sistembul.com a reklam vererek ve içerik sponsoru olarak , ürün ya da hizmetinizi daha geniş kitlelere duyurabilir ve hedefinize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Reklam ve sponsorluk için fiyatlar ve seçenekler ile ilgili bilgi almak için iletisim@sistembul.com e-posta adresinden mail atabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Birlikte Büyümek İster Misiniz?

Size Neler Katabiliriz; 

Ortak ürün geliştirme, satış ve pazarlama desteği
Eğitim ve iş bağlantılari oluşturma
Markalama ve pazar konumlandırması
Yeni teknolojiler ve yetkin insan kaynağı

 

Bize Yazın

Bize dilerseniz iletisim@sistembul.com e-posta adresinden mail atarak veya aşağıdaki formu doldurarak her konuda soru sorabilir, öneri, şikayet ve memnuniyetlerinizi yazabilirsiniz:)