Yükleniyor...

Türkiye'nin Yazılım Rehberi
MENÜ
Kategori
Filtrele
Makaleler
"" için arama sonuçları
İşletmenizde Yapay Zekayı Kullanmanın 5 Adımı
Wakefield Araştırma ve hesap tabanlı pazarlama sağlayıcısı Demandbase’in 500 kurumlar arası ticaret pazarlamacısı üzerinde yaptığı ankete göre yöneticilerin %80’i yapay zekanın 2020 yılında piyasada devrim yaratacağını öngördüklerini bulmuştur. İşin ilginç yanı ise mevcut durumda yapay zekan kullanan pazarlama şirketi oranı sadece %10.
2018’de Stratejik Teknoloji Trendleri Top 10
Akıllı, dijital ve örgü. Bu üç tema 2017 için en iyi 10 stratejik teknoloji eğiliminin temelini oluşturuyor. Bu teknolojiler yeni ortaya çıkmakta olan bir süreçten başlarını yeni çıkartmaya başladı ve endüstriler arasında önemli derecede değiştirici potansiyele sahipler.
Kurumsal Kaynak Planlama ERP
Kurumsal kaynak planlama , bir organizasyona /kuruma iş yönetimi ve geri plandaki bir çok özelliği (teknoloji , servis ve insan kaynakları gibi) otomatikleştirmek için entegre edilen aplikasyon sistemi kullanmasına izin veren bir iş yönetimi yazılımıdır.
İyi Bir Muhasebe Programı Seçmek İçin 8 İpucu
Bir işiniz var ise gelir ve giderlerinizi takip etmek için bir muhasebe yazılımına ihtiyaç duyarsınız Bu yazılım ile alakalı atacağınız ilk adımdır aslında. Ancak, çoğu işletme sahipleri yalnızca vergi ödemek veya kredi ile alakalı bir işlem gerektiğinde bir muhasebe yazılım programı satın almayı düşünür.
Programcılar İçin 10 Profesyonel İpucu
Programcı olarak iyi bir çıkış yakalamak iyi programlama becerilerinden daha fazlasına ihtiyaç duyar. Kendini geliştirmeye bağlılık ve temel alanlarda çok fazla çalışma gerektirir. İyi bir geliştirici teknoloji dünyasının rock starıdır.
İş Yapmanızı Kolaylaştıracak 10 Ücretsiz Araç
Harika bir fikir bulmak ve onu gerçek, işleyen, başarılı bir iş haline getirmek biraz çalışma, ter akıtma ve kahve gerektirir. Elinizin altında bir araç listesi olmalı ve hepsi de ücretsiz olmalı. Web sitenizin tasarımından, ekibinizi takip etmeye kadar proje ve işlerinizi bu araçlar olmadan yürütmek neredeyse imkânsız.
ERP Sisteminizin Bulutta Olması İçin 9 Neden
Bulut, ERP'nin sunduğu ticari faydaları artırır ve başarıyla büyümek için işinizde eşlik edebilir.
Mobil Pos Yazılımı
Mobil POS yazılımı, akıllı telefon, tablet veya özel bir cihazı tamamen işlevsel bir POS'a dönüştürür ve neredeyse her yerde kullanılabilir. Kredi kartı tahsilâtından fiş-faturaya kadar tüm işlemler, mobil cihaz üzerinden gerçekleştirilebilir.
Şirketler İçin Kurumsal Güvenlikte Kilit Noktalar
Günümüz kurumlarında bilginin ve kaynakların kurum içinde paylaşılması gerektiği için, sistem içerisinde bilgisayarlar çeşitli yollarla birbirine bağlanmaktadır. Bazı kurumlar kendi bilgisayar bağlantılarını kurmuşlar ve dış dünyayla da irtibata geçebilmek için bilgisayar ağlarını İnterenet’e uyarlamışlardır. Geçmişte kapalı kapılar arkasında gerçekleştirilen bu olaylar İnternet’in ortaya çıkmasıyla farklı bir noktaya gelmiştir. Bildiğiniz gibi İnternet sanal bir dünyadır ve bu dünyanın kesin bir şekilde belirlenmiş kuralları yoktur. Bundan dolayı saldırganlar istedikleri şekilde zayıf noktaları tespit edip mevcut sistemlere sızabilmekte ve sistem içerisinde problemler ortaya çıkarabilmektedirler.
Döküman Yönetim Sistemleri Nasıl Seçilir?
Eğer 2017 yılında belge yönetimi piyasasındaysanız, cevap vermeniz gereken ilk soru işletmenizin içinde bir sistem mi yoksa bir bulut sistemi mi istediğiniz olacaktır.
Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP): İşletmelerin Bilmeleri Gereken Şeyler
ERP, bir organizasyonun tüm işlerini yönetmesine ve birçok arka ofis işlevini otomatik hale getirmesine olanak tanıyan, genelde birleştirilmiş uygulamalar takımından oluşan bir iş süreci yönetimi yazılımıdır.
En İyi 10 Proje Yönetimi Yazılımı
Bir proje yönetim aracı kullanmak, ekibinizle daha iyi iletişim kurmanıza ve müşterilerinizi bilgilendirmenize yardımcı olacaktır. Tüm görevlerinizi ortaya koymak ve doğru kişiye atamak size organize olmayı ve görevlerin zamanında tamamlanmasını sağlayacaktır.
Şirketiniz İçin Oluşturulacak Bir Mobil Uygulama Kullanmanız için 6 ve Kullanmamanız İçin 3 Neden
Biliyoruz ki oluşturulan mobil uygulamaların yüzde 23’lük kısmı sadece bir kez kullanılıyor fakat yüzde 39’luk kısmı ise 11’den fazla kez kullanılıyor. Sizin hangi tarafta olacağınızı belirleyen unsur ise uygulamanızın zamanlaması ve koşullarıdır.
Uygulama Fikrinizi Doğrulamanın Ve Piyasaya Hızlıca Sürmenizin 3 Yolu
İzleyeceğiniz yol ne olursa olsun, müşterilerinizin isteyeceği bir şey yarattığınızdan emin olun. Kawasaki’nin söyledeği gibi “ Bu roket bilimi değil, çalışkan olmak ve şansla alakalıdır.”
Yapay Zekâ, Bilgisayarınıza Mutlaka Girecek!
Yapay zekâ, yazılım endüstrisinde gördüğümüz bir sonraki aşama. Birçok kişi bunun robotların insanların yerine geçmesinin başlangıcı olmasından endişe ederken gerçek şu ki AI, iş dünyasında insanları daha verimli ve etkili hale getirecektir.
Öngörüsel Analitik Nedir?
Öngörüsel Analitik, gelecekte ne olacağı bilinmeyen olaylar hakkında tahminler yapan ileri analitiğin bir dalıdır. Öngürüsel Analitik, gelecek hakkında tahminde bulunmak için istatistiksel verilerden, modellemelerden, veri madenciliğinden, büyük veriden, makine öğreniminden ve yapay zeka gibi tekniklerden faydalanır. Son zamanlarda büyük şirketlerin çoğu kendi bünyelerinde Öngörüsel Analitik kullanmaya başlamıştır. Büyük şirketlerin büyüme hacimleri, ellerindeki veriler çok fazla olduğu için Öngörüsel Analitik Yazılımları kullanmak şirketlere rekabette avantajlar sağlamaktadır. Öngörüsel Analitik Yazılımları, hızlı ve kullanışlı olduğu için günümüzde mevcut müşteriyi kısa sürede analiz ederek, müşteri davranışlarını ileriye yönelik anlamada, mevcut modaları belirlemede ve geleceğe yönelik taminde bulunmada iş performansını arttırıcı ve stratejik kararların alınmasında önemli rol oynamaktadır.
Küçük İşletmeler İçin 12 Bulut Depolama Çözümü
Bulut depolama sistemleri küçük işletmelerin yapabileceği en iyi yatırımlardan bir tanesi. Felaket gerçekleştiğinde-mesela server çöktüğünde- ki ne zaman olacağını asla kestiremezsiniz, dosyalarınıza ulaşabilmek tam bir kabus haline gelir.
Online Mağaza Sistemi Nasıl Seçilir
Tüm e-ticaret projelerine uyacak “tek” bir mağaza sistemi yoktur. Bu alanda verilen kararlar genellikle satıcının belirli gereksinimlerine ve özellikle de online mağazanın hacim ve kapsamına bağlıdır.
Yazma Becerilerinizi Geliştirecek En İyi 34 Araç
İster yayınlanmış eseri olan bir yazar olun isterseniz blog yazmaya yeni başlayın, kelimeleri anlamlı bir şekilde bir araya getirmek ve okuyucunun bir şeyler hissetmesini sağlamak her zaman kolay değildir. Şanslıyız ki yazmanızı geliştirmenize yardımcı olacak birçok mükemmel araç var..
İş Dünyası İçin En İyi Akıllı Telefonlar Neler?
İşletmeler, startuplar ve girişimciler için en iyi akıllı telefon kılavuzunu sunuyoruz.
Şirketiniz İçin Uygun Olacak Bir CRM Nasıl Seçilir?
Eğer günde en az 10 ila 20 arasında müşteri, potansiyel müşteri veya ortakla iletişim halinde iseniz şirketiniz CRM sistemlerinden fayda görecektir.
5 İşletme Uygulaması ile İK Verimliliğinizi Geliştirin
ERP sistemleri, çalışanların sahip olduğu bilgi, yetenek, deneyim, eğitim ve beceriyi olabilecek en doğru şekilde ölçerek, çalışanlara verilecek sorumlulukları ve rolleri ustalıkla doğru kişilere vererek bu alanlardaki boşlukların en doğru şekilde doldurulmasını sağlar.
CRM Kullanıcı Kabulünüz Düşük Mü? İşte Neden Ve Nasıl Giderileceği  
Bu makale, CRM kullanıcılarının benimsenmesinin düşük nedenlerini ortaya koymakta ve temsilcilerinizin CRM'nizden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamak için ipuçları sunmaktadır.
Proje Yönetimi Yazılımında Neler Aranır?
Firmanızın faaliyetleri ne olursa olsun, eğer masanızın üzerinin not kâğıtlarından görünmez hale gelmesinden başka bir sebep yoksa büyük olasılıkla, proje yönetim yazılımı kullanıyorsunuz demektir. Neye dikkat edileceğini bilmek ilk adım olmakla birlikte, yeni platformları denemek ve yeni bir sistem üzerinde risk almak için istekli olmak da aynı derecede önemlidir.
Hemen Başlayabileceğiniz 15 Online İş Fikri
Kendi işinizi kurmayı hayal ettiğinizde, ofis alanı içerisinde dört duvar ve açılmayı bekleyen bir yığın koli gözünüzün önüne gelir. Bununla birlikte, her zaman bu şekilde olması gerekmez. Günümüz teknolojisiyle, çoğu zaman çok az masrafla veya masrafsız da olabilir, online bir işletme kurabilir ve çalıştırabilirsiniz.
Bulut ERP'nin İşletmeniz İçin Doğru Olup Olmadığını Öğrenmek İçin 5 Madde
ERP sisteminizi buluta taşımak, başka herhangi bir seçenekle aynı seviyede özelleştirme, destek, performans ve iş güvenini sağlamalıdır. Doğru uygulama ortağını seçmek, doğru kartı belirlemenize ve geleceğe yönelik planlarınızı en iyi şekilde yansıtacak dağıtım seçeneğini seçmenize yardımcı olacaktır.
Veri Tabanı Vs Veri Ambarı
Veritabanı, sınıflandırılmış verilerin bir toplamıdır. Veri ambarları, özel olarak analitik çalıştırmaya yönelik olarak oluşturulmuş özel bir veritabanı türüdür.
Şirketler Neden ERP Sistemleri Kullanmalıdır?
SYSPRO Şirketi’nin yayınladığı bir makalede, Şirket Operasyon Yöneticisi (ŞOY)’nin 10 maddede neden ERP(Kurumsal Kaynak Planlaması) sistemleri kullanması gerektiğini anlatmaktadır. Günümüzde ŞOY, günlük işlerde birçok problemle karşılaşmaktadır. Bu işlerin bazıları zor, bazıları ise şirketler için sıradan işlerdir. Ancak buradaki mesele, ŞOY’nin kapsamlı bir sorumluluk göstererek şirketin stratejik avantajını korumaya çalışmaktır. Bundan dolayı, ŞOY yüksek verimlilik elde etmek, iş performanslarını arttırmak ve iş döngüsünü geniş yelpazaden görmek için ERP çözümlerine sıkça ihtiyaç duymaktadır.
Postmodern ERP
Günümüz dünyasında, orta ve büyük çaplı işletmeler için, işini gören bir ERP sistemi olmazsa olmazlardan. Fakat artık kurumların ihtiyacı, satış, satın alma üretim ve muhasebesinin çok ötesine doğru gidiyor.Uyarlaması zor ERP sistemleri şirketlere zaman kaybettiriyor. Köhneleşmiş kullanıcı arayüzleri ile ilerlemiyor artık işler.Her şeyi tek sistemde bulmak gereksinimi artıyor, sistemler arası entegrasyonla uğraşmak istenmiyor. Hatta işletmede kullanılan cihazların bile sisteme entegre ve kontrol edilebilir olmasını istiyor. İleri düzeyde predictive raporlamalar ve tahminlerde rekabet gücünü artırmak istiyor şirketler. Peki ERP bu ihtiyaçlara karşılık verebilecek mi? Gelecekte ERP sistemleri nasıl olmalı?
Bankalar CRM Yazılımı Nasıl Kullanmalıdır?
CRM'ye yatırım yapmak isteyen bir banka, pazarlama otomasyonu ve müşteri desteği gibi özellikleri karşılaştırmalıdır; çünkü bu alanlardaki güçlü işlevsellik, daha iyi bir performansa ve daha fazla gelir elde etmeye götürecektir.
Dönüş Garantili Satış Maili Nasıl Yazılır?
Satış Maili için en iyi konu başlıkları nelerdir? E-posta göndermek için günün en iyi saati ne zaman? Bu yazı, yanıt garantileyen mükemmel satış e-postaları yazma konusunda ipuçları veriyor.
Akıllı Saatlerde Mobil Reklam: Ufukta Ne Var?
Akıllı saatler üzerinden reklam yapmanın geleceği parlak görünüyor. İstatistikler 2019 a kadar dünya genelinde giyilebilir cihaz pazarının yaklaşık olarak 155 milyon cihaza kadar büyüyeceğini gösteriyor.
CRM Ve ERP'nin Entegrasyonu: Kurumsal Çevikliğin Geleceği
Kurumsal kaynak planlaması (ERP) ve müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) sistemleri oldukça uzun süredir iş hayatında kullanılıyor ve bu ürünlerinin kullanıcılarının olgunluk noktasına eriştiklerini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu iki sistem bir işletmeye sağlayabilecekleri değer açısından zirveye ulaşabildiler mi acaba? Tam olarak değil. Bu sorunun en doğru cevabını bulmaya çalışalım.
Daha İyi İş İlişkileri için İletişimi Geliştirme Yolları
İşletmenize En Uygun Teknoloji Çözümlerini Seçmek İçin 5 İpucu
Bugün, herhangi bir küçük işletme sahibinin atılım yapabilmesini sağlayacak yeterli teknoloji çözümleri mevcut. Buna işletmenizle rekabet halinde olan birçok satıcıyı - sundukları hizmetleri ve farklı fiyat planları - eklediğinizde işletmenize uygun bir çözüm seçmek her zamankinden daha zor hale geliyor. Üstelik çok uzun bir süre boyunca verdiğiniz karara uymak zorunda kalacaksınız, bununla birlikte, yaptığınız herhangi bir değişikliğin işiniz ve geliriniz üzerinde de önemli bir etkisi olacaktır. Bir işletme sahibi olarak, herhangi yeni bir teknoloji seçmek, bir dönüm noktasında durmanız demektir.
Satış Ekibinizi; CRM Yazılımı Kullanımına Tam Olarak Nasıl Hazır Edebilirsiniz?
Her satışçı; satışın anahtarının ürünün değerini müşteriye anlatmak olduğunu bilir. Dolayısıyla, CRM yazılımını ekibinize satmanız gerekir. Aksi takdirde, kaybedilen müşteriler gibi davranırlar.
Küçük İşletme Sahiplerinin Büyümesi İçin İhtiyacı Olan 10 CRM
CRM çözümü uygulayan şirketlerin müşteri memnuniyeti değerleri açısından önemli bir iyileşme gerçekleştirdikleri gözlenmiştir.
Postmodern ERP Sistemine Nasıl Geçebilirim?
ERP sistemlerinde değişim için en iyi yaklaşım, evrensel kullanım için tasarlanmış modern ve yenilikçi iş uygulamalarını genişletirken mevcut var olan sistemlerin temel kayıt sistemlerine bırakılması olduğuna inanıyorum. Bu, mevcut ERP işlevselliğini ve yatırımını hızla uzatabilir ve bu eski sistemlerin uzun vadede çözülmesi için bir ihtiyaç varsa, daha sonra sahnelerin arkasında yapılabilir..
2017 Yılı En iyi Ücretsiz Proje Yönetimi Yazılımları
Size 16 mükemmel proje yönetimi yazılım aracı sunuyoruz. Daha da iyi yanı bunların hepsi ücretsiz.
İnternet Sitenizi Analiz Edebileceğiniz 10 SEO Aracı
Bu araçlar, organik arama stratejiniz için çok önemlidir çünkü sitenizin Google'ın önemli gördüğü öğelere odaklanmanıza izin verir. Bu yazıda, bir pazarlamacı gibi bir SEO analizi yürütmenize yardımcı olacak 10 araçla birlikte yürüyeceğiz.
2017 Yılının En iyi 19 İş Dünyası Mobil Uygulaması
Şirketiniz yalnızca kullandığınız yazılım kadar iyidir.
Big Data(Büyük Veri) İşi: Ürün
Özellikle büyük firmalar için big data kullanmak, ekipleri verimli hale getirir ve hedef kitleye uygun ürünleri üretmeye yardımcı olarak toplam karlılıkta ciddi artışlara sebep olabilir.
İşletmeniz Mobil Uygulamaya Geçmeli Mi?
Müşterilerin firmalarla etkileşim kurmak için Mobil tüketim araçlarını kullanmasıyla birlikte firmaların müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için mobil uygulamaları kullanması zorunlu bir hal aldı. Birçok işletme sahibinin, mobil olup olmamaya karar verirken markaları için özel bir uygulama oluşturup oluşturmama veya mobil cihaz dostu bir web sitesi geliştirip geliştirmeme konusunda ikilimde.
Freelance Çalışmaya İten Sebepler: Patron Olmak?
Yeni araştırmalar, patron olmanın ve kendi programlarını belirleme imkânı olmasının, profesyonellerin freelance lehine tam zamanlı işlerden vazgeçtiklerini ortaya koyuyor.
Start-up’lar İçin 11 Mobil Ücretsiz Uygulama
Start-up'ların genel olarak büyük bir teknolojik sıkıntısı vardır: işletmelerini kurumsal düzeyde bütçeler harcamadan kurumsal olarak yönetmek. Maalesef, büyük bir BT departmanının ve pahalı mobil cihaz yönetimi (MDM) yazılımının yardımı olmaksızın, hareket halindeyken verimliliği sağladıklarından emin olmaları gerekiyor. Neyse ki, yeni başlayanlar için sektör fark etmeksizin daha büyük ve daha zengin rakiplere karşı rekabet edebilmelerine yardımcı olabilecek mükemmel, ücretsiz mobil uygulamalar mevcut. Bu yazıda, başlangıçta kullanabileceğiniz 11 ücretsiz mobil uygulamayı listeledik.
CRM Kullanması Gereken Firmalara 7 Önemli İşaret
Bu yazıyı okuyorsanız muhtemelen CRM yazılımının işiniz için mantıklı olup olmadığını merak ediyorsunuz demektir. CRM satış, pazarlama veya hizmet iş akışlarınızı nasıl etkiler? Yatırımın geri dönüşünü görmek ne kadar sürer? Gerekçeleri tartarken, ihtiyacınız olduğunu gösterebilecek bu yedi uyarı işaretini mutlaka araştırın.
ERP Nedir ?, ERP Sistemleri Hangi Fonksiyonları İçermektedir? En İyi ERP Sistemleri Hangileridir?
ERP Nedir, ERP Sistemleri Hangi Fonksiyonları İçermektedir ve En İyi ERP Sistemleri Hangileridir?
Ödeme ve Muhasebe Yazılımını Entegre Etmek İçin Nedenler
Otomatik bir bordro yazılımı ürünü yanı sıra otomatik bir muhasebe yazılımı ürünü kullanıyorsunuz, bu yüzden ikisini birleştirmek basit bir şekilde sizi işin merkezine koyuyor ve muhtemel sıkıntıları önlediğinden sizi rahatlatıyor
Öngörüsel Analitik
İşletmeler için neler olup biteceğini tahmin edebilmek, şüphesiz en kıymetli şeylerden. Zira bu tahmine göre gelecek yatırımlarını, planlamasını düzenleyecektir. Lakin bu tahminlemeyi piyasa bilgilerilerinin, siyasi durumun yanında prediktif modellemeler ile matematiksel olarak yapmak gerekiyor. Geçmişteki işlemlerden analitik bir modelleme ile geleceğe yön verecek analizler ışığında risk ve fırsatlar için bir yol çizmelidir. Çünkü matematik yalan söylemez!
Muhasebe yazılımı finans çalışanlarının yerini alabilir mi?
Muhasebe yazılımınızın yaptığı, sizin işinizi daha etkin ve verimli yapmak, insan kaynaklı hataları minimize etmek ve takımınıza daha çok data sağlayıp daha iyi karar vermelerine yol açmaktır. Bunlar her zaman muhasebecilerin muhasebe yazılımlarından daha iyi yaptığı şeylerdir.
İş Zekâsı Tedarik Zinciri Yönetiminizi Nasıl Etkiler?
İş zekası araçları, yayılmış verilerin toplanması ve birleştirilmesiyle iş operasyonlarının daha bütünsel bir görünüm kazanmasını sağlar.
Nesnelerin İnterneti ve Yapay Zeka
Yapay zeka (AI) ve Nesnelerin İnternet'i (IoT), bütün 2017 teknoloji tahmin listelerinde yer alan iki teknoloji. Her iki sektör için önümüzdeki yılda ve sonrasında büyük bir büyüme bekleniyor.
CRM Yazılımının 9 Faydası
CRM (Müşteri ilişkileri yönetimi) yazılımı, mevcut ve potansiyel müşterilerinizle ilgili her türlü işlemi takip edebileceğiniz bir yazılım türü. İyi geliştirilmiş bir CRM yazılımı bütün satış ekiplerinin kullanması gereken, son derece kullanışlı bir araçtır.
Proje Yönetimi Yazılımını Seçme
Sizin için en uygun olan proje yönetimi yazılımını araştırmaya başlamadan önce kendinize şu soruları sormalısınız: -Üzerinde çalışacağınız projeler ne kadar büyük? -Projede bir defada kaç kişi çalışıyor olacak? -Mobil erişim gerekiyor mu? -Öngördüğünüz bütçe ne kadar?
Müşterilerinize Yazılım Yorumu Yazmaya Nasıl ikna Edilirsiniz?
Birçok makale şirketlerin neden yorumların olması gerektiğinin faydalarını anlatır ama müşterilerin yorumları neden yapmaları gerektiğini anlatan maalesef pek yok. Yorumlar anlamlı ve üretken olduğunda, ürünün kendisini geliştirmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bir şirketin müşterilerinin görüşlerine ne kadar önem verdiğini de gösterir.
IT Danışmanı Olmadan Önce Bilmemiz Gereken 10 Şey
Eğer bir IT danışmanı iseniz veya herhangi bir dalında uzmanlaşmak istiyorsanız tecrübelerden istifade etmenizi öneririz. IT danışmanı olmadan önce bilmeniz gerektiğini düşündüğümüz 10 önemli şeyi sizler için sıraladık.
Start-uplar İçin 13 Google Analytics Tüyosu
Google Analytics tüketici davranışları hakkında oldukça zengin bilgiler sunabilir fakat bu verileri anlamlı ve uygulanabilir verilere dönüştürmesi zor olabilir. Tüketici verilerinden en iyi sonucu almak için yararlı olabilecek Google Analytics verilerini sizler için derledik.
Gelen Kutunuzu Organize Etmek İçin 14 E-posta Yönetim Programı
Bu yazıda, gelen kutunuzu düzenleme konusunda en sevdiğimiz araçlardan 14'ünü inceleyeceğiz. Onları denemek ve daha üretken ve daha az stresli bir e-posta deneyimi için kendi yolunu açmaya yardımcı ol.
Küçük İşletmeler İçin Cloud ERP Kılavuzu
Üretim ve hizmet şirketlerinin yönetimi, ERP sistemlerinin gelişiminden önce oldukça zor bir görevdi. Günümüzde ise küçük işletme organizasyonların çoğu ERP sistemlerini kullanıyorlar ve oldukça memnunlar.
Başarı ! Hata !