Yükleniyor...

Türkiye'nin Yazılım Rehberi
MENÜ

Quickbooks

Quickbooks
Yorumları oku (2)
Ürün Açıklaması: Quickbooks kobiler için tasarlanmış muhasebe programıdır.
Platform:
DENEME SÜRÜMÜ İşletme Tipi:

Genel Bakış

Quickbooks şirketinizin finansal muhasebe işlerini tek bir yerden yöneterek zamandan kaanmanızı ve kolay yönetmenizi sağlayan bir uygulamadır. Yazılıma faturalarınızı tanımlayabilir, kar ve zarar gösterebilir ve finansal işlemleriniz hakkında yeni emirler yaratabilirsiniz. Aynı zamanda satış gelirlerinizi, ödemelerinizi ve verilmiş sözlerinizi oradan takip edebilirsiniz. Quickbooks bunların raporlamasını da yaparak size finansınız için çok rahat bir kullanım ve takip sağlamaktadır.

Muhasebe ve takip sistemi
ERD Metal , Inc. Sales Manager
"Muhasebe ve takip sistemi"
ERD Metal , Inc. Sales Manager
Quickbooks kucuk ve orta olcekli sirketler icin muaazam bir kolaylik saglayan muhasebe programidir, ama yalnizca muhasebe islemlerinizi yapmakta kolaylik saglamaz bunun yaninda satislarinizi ve stogunuzuda tek cati altinda toplamanizi saglar. Programi kullandikca yeni yeni ozelliklerini kesfetmeniz mumkun. Quicbook bir cok diger yazilimlarla da entegre calismanizi saglar, mesela barcoding sisteminizi quicbooksa entegre ederseniz giris cikislari da otomatik olarak sizin icin guncelliyecektir. Turkiyede henuz pek yaygin olarak kullanilmasada amerikada nerdeyse her sirketin vazgecilmez muhasebe takip programi olarak kullanilir.
Quickbooks
TURCom Technology Group Sistembul.com Şirketinde Yönetici
"Quickbooks"
TURCom Technology Group Sistembul.com Şirketinde Yönetici
Artıları Banka hesapları ve büyük kredi kartları için İthalat yeteneği ve hesap senkronizasyonu, hafızaya alınmış işlemlerle birlikte çok zaman kazandırarak kullanışlıdır. Eksileri Raporlama, formasyon sorunları olabilir. Bütçeleme modülünün kullanımı ve kurulumu son derece zor.
Tüm Yorumlar (2 Yorum)
Yorum yapmak için LinkedIn ile giriş yapmalısın
Benzer Ürünler
Başarı ! Hata !