Popüler Aramalar:
Skype for Business

Skype for Business

(0)
Skype for Business

Skype for Business

Ürün Açıklaması

Skype for Business, Skype'ın standart özelliklerini 25 kullanıcıyı aşarak daha geniş iş dağıtımına olanak tanıyacak şekilde genişletiyor.

Ürün Kategorileri

İşletme Tipi

  • Büyük Ölçekli
  • Kobi
  • Bireysel

Platform

  • Kurulu Sistem
  • Bulut
  • Mobil

Genel Bakış

Skype for Business, Skype'ın standart özelliklerini 25 kullanıcıyı aşarak daha geniş iş dağıtımına olanak tanıyacak şekilde genişletiyor. Tek başına kullanılabilir veya Microsoft'un Office 365 kurumsal paketleri ve Kurumsal planları içinde sıkı bir şekilde entegre olan Skype for Business, çevrimiçi toplantı çözümü sağlar.

Yorumlar

İlk yorum yapan sen ol

Ürün Fotoğrafları

Ürün Videoları

Mobil Uygulama Özeti

Geliştiren :
Microsoft
İndirme Sayısı :
0 indirme

Ürün Detayı

Toplantı katılımcı sayısı 250 kişiye kadar çıkabilir. Toplantılarınız için kişileri voip sesli arama yapabilir veya mesaj bırakabilirsiniz. Çok taraflı 1080p HD video konferans desteği sağlar. Ayrıca PowerPoint sunumları için gerçek zamanlı uygulama ve masaüstü paylaşımı imkanı sunar.

Tek tıklamayla veya dokunmayla oturum açabilirsiniz, oturumlara takvim veya toplantı bildirimleri eklenebilir. Microsoft'un PSTN konferansı, yalnızca bir telefonla toplantıya katılmayı mümkün kılıyor. İnternet erişimi olmadığında, arama ücretlerini azaltmak için dünya çapında yerel numaralar kullanılabilir.

Şirket Bilgisi

Microsoft

Orjinal adı Microsoft Corporation olan Microsoft, bilgisayar yazılımı, kişisel bilgisayar ve servisleri geliştiren, satan, destekleyen Amerikan teknoloji şirketidir. Merkezi Washington'dadır. Paul Allen ve Bill Gates tarafından 1975'te Altair 8800 için BASIC yazılımını geliştirmek ve satmak için kurulmuştur. Dünyanın en değerli şirketlerinden biridir. 

Web Sitesi :
https://www.microsoft.com/tr-tr/
Kuruluş Yılı :
1975
Çalışan Sayısı :
0-1 çalışan
Adres :
1065 La Avenida St, Mountain View, CA 94043, Birleşik Devletler