Popüler Aramalar:

En İyi 10 Proje Yönetimi Yazılımı

 

Büyük veya küçük herhangi bir proje boyutu için, bir proje yönetimi yazılımını kullanarak daha verimli çalışabilirsiniz. 

İster küçük veya büyük ölçekli bir projede çalışıyor olun, bir takım yönetimi yazılımı kurmanız başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Bir proje yönetim aracı kullanmak, ekibinizle daha iyi iletişim kurmanıza ve müşterilerinizi bilgilendirmenize yardımcı olacaktır. Tüm görevlerinizi ortaya koymak ve doğru kişiye atamak size organize olmayı ve görevlerin zamanında tamamlanmasını sağlayacaktır.

 

Çok çeşitli proje yönetimi uygulamaları ile piyasadaki en iyi 10 projeye odaklanacağız.

 

  1. Basecamp

Basecamp, önde gelen proje yönetimi ve işbirliği aracı olarak değerlendirilir.

Basecamp, proje yönetimi uygulamalarının öncüsüdür. Basecamp, önde gelen proje yönetimi aracı olarak kabul edilir. Ekibiniz ve müşteri ile işbirliği yapmak için basit ve kullanımı kolay bir arayüzü vardır. Birden fazla proje oluşturabilir ve tartışmalar kurabilir, yapılacaklar listeleri yazabilir, dosyaları yönetebilir, belgeler oluşturabilir ve paylaşabilir ve zamanlama tarihlerini organize edebilirsiniz. Basecamp'ın temel planı ayda 20 $ 'dan başlıyor.

@@75@@

  1. Teamwork Projects

Teamwork Projects, ekibinizle projeleri yönetmek için üretkenlik bir araçtır. Takım çalışması, tüm projelerinizi, görevlerinizi ve dosyalarınızı tek bir yerde tutmanıza ve bir ekip ile kolayca işbirliği yapmanıza olanak tanır. Teamwork, tüm projeyi belirgin bir takvim ve gantt grafiği ve kurulum raporlaması yoluyla görselleştirmenize yardımcı olur.

Teamwork, dosya yönetimini Google Drive, Box.com ve Dropbox ile desteklemektedir. Üçüncü taraf hesap yazılımı ve müşteri destek uygulamaları gibi önde gelen uygulamalarla entegrasyonun yanı sıra.

Sınırsız kullanıcılarla ayda sadece 12 $ 'lık planla başlar.

@@365@@

  1. ActiveCollab

ActiveCollab kısa bir süre önce yeni sürüm 5.0'ı piyasaya sürdü. Yeni yenilenmiş uygulama şimdi daha güçlü ve odaklanmış bir proje yönetim aracıdır. Ekip işbirliği özellikleri, görev yönetimi, zaman takibi ve ithalat masrafları sunar. ActiveCollab'ın en büyük kaynaklardan biri, faturalandırma özelliklerini sunmasıdır. Ödemeleri ve harcamaları izleyebilir, doğrudan PayPal ve diğer kredi kartı ödemeleri ile ActiveCollab içinde faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

ActiveCollab bulut planları ayda 25 $ 'dan başlar ve kendi web sunucunuzda bu uygulamayı çalıştırmak istiyorsanız kendi kendine barındırılan bir sürüm sunar.

 

  1. Zoho Projects

Zoho Projects, bir projeyi etkin bir şekilde planlamanıza, koordine etmenize ve yönetmenize olanak tanır

Zoho, Projeler de dahil olmak üzere geniş bir işletme yazılımı yelpazesi sunmaktadır. Zoho Projects, planı ve proje koordinatörünü baştan sona bitirmek için yetkin bir araçtır.

Raporlama, Google Apps ve Dropbox ile entegrasyon, hata izleme, bilgi deposu, forumlar ve daha fazlası için Wiki Sayfalarını ayarlama gibi bazı gelişmiş özelliklerle proje yönetimi için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri barındırır.

Zoho Projelerini ücretsiz bir planla başlatabilir ve ayda 20 $ 'dan başlayan ücretli bir prim hesabına geçebilirsiniz.

@@62@@

  1. Trello

Yapılacaklar listelerinizi ve tartışmalarınızı görsel bir tahtada kolayca görüntülemek ve düzenlemek için Trello'yu kullanın.

Trello ortalama proje yönetim aracı değildir, bunun yerine bu uygulama tek bir görünümle projenin tamamına göz atmanın ücretsiz bir görsel yoludur. Trello ile kartları organize edebilirsiniz; bu kartlar düşünceleriniz, konuşmalarınız ve yapılacaklar listeleriniz olabilir ve herkesin birlikte çalışabileceği bir tahta üzerine yerleştirilebilir.

Trello kesinlikle ücretsizdir, ancak ayrıca büyük ekleri, ekstra etiket paketlerini, kayıtlı aramaları ve daha fazlasını içeren 45 $ 'lık bir altın paketi sunmaktadır.

@@61@@

  1. Jira

Jira, özellikle yazılım geliştiricileri için sorunları ve hataları izlemek ve bunları proaktif olarak çözmek için idealdir.

Jira özellikle yazılım geliştirme ekipleri için hedefleniyor. Jira sorunları ve hataları kolay çözme imkanı sunar. Jira, hataları izlemek ve hangi sorunun olağanüstü halde olduğunu ve her bir görev için ne kadar zaman harcandığını gerçek anlamda kolaylaştırır.

Jira ayda 10 kullanıcı için 10 dolarla başlar.

 

  1. Asana

Asana, takımlar için en iyi iş izleme ve proje yönetimi uygulamasıdır.

Asana, ekibin çalışmalarını izlemesi için en kolay yol, böylece herkes ne yaptığını bilir. Görevler, projeler, konuşmalar ve gösterge tablolarıyla Asana, çalışmalarınızı düzenli tutar ve takım arkadaşları sorumlu olur böylece işleri daha hızlı ilerletebilirsiniz. Asana, hem iOS hem de Android için mobil uygulamalarınızla nerede olursanız olun çalışmalarınızı takip etmenizi sağlar.

 

Asana, 15'e kadar takımlar için ücretsizdir. Daha fazla üye ve özel alanlar, görev bağımlılıkları ve gelişmiş arama gibi en önemli özellikler için Asana Premium veya Enterprise'ı inceleyin.

@@41@@

  1. Podio

 Podio, proje yönetimi, intranet ve CRM sistemi gibi çok yönlü bir platform.

Podio, herhangi bir iş için örgütleme ve iletişim aracı olarak gittikçe büyüyen bir araçtır. Podio, platformunuzu iş gereksinimlerinize uyacak şekilde kişiselleştirmenize izin verir. Podio, bir takımla iletişim kurabilmenin yanı sıra, görev yönetimi ayarlarını yaparken, geleneksel bir proje yönetimi uygulaması gibi bir dosya depolama sistemi olarak kullanabilmenin yanı sıra, tüm meslektaşlarınızla departmanlarınız arasında etkileşim kurmak için bir iç intranet olabilir. Podio ayrıca bir CRM sistemine dönüştürülebilir. Podio'nun planları ayda 9 dolarla başlar.

@@73@@

  1. Freedcamp 

Freedcamp'ı kullanarak bir etkinliği, projeyi veya hatta bir düğün organizasyonunu ve planını yapın, hepsini tamamen ücretsiz.

Projeniz ne olursa olsun, bir etkinlik kurma, bir web projesi kurma ya da düğün organizasyonu gibi Freedcamp organize etmenize ve etkili bir şekilde plan yapmanıza yardımcı olur.

Freedcamp, tüm projeyi bir bakışta görüntülemek için organize bir panoya sahiptir. Görevleri kolayca kurabilir, görsel olarak kurulum görevlerine yapışkan notlar ekleyebilir ve takvime göre düzenleyebilirsiniz. Freedcamp, CRM, faturalama, sorun izleme ve wiki sayfalarını oluşturma gibi üst düzey iş kullanımı için önceden eklentiler sunmaktadır.

Freedcamp ile başlamak ücretsizdir ve yalnızca eklentiler ücretlidir.

@@57@@

  1. Wrike 

Wrike, daha verimli çalışmanıza yardımcı olmak için önceden hazırlanmış bir uygulamadır.

Görevleri ayarlayın, ekibinizle etkileşimde bulunun ve Wrike ile Google Apps, Microsoft Excel, Dropbox ve çok daha fazlasını içeren işletme araçlarınızla entegrasyon yapın. E-postalarınızı basit bir tıklama ile görevlere dönüştürerek e-postalarınızı daha üretken hale getirebilirsiniz.

Wrike ilk beş kullanıcı için ücretsiz, profesyonel planlar ayda 49 dolardan başlıyor.

@@38@@

 

Try Wrike: fast, easy, and efficient project collaboration software

 

Sonuç

 

Bir proje yönetimi uygulamasını benimsediğinizde genel iş verimliliğinizi ve iş akışınızı geliştirmeye yardımcı olduğundan emin olun. Gerçek işi yapmaktan daha fazla zaman harcamanıza sebep olacak bir proje yönetim aracı seçmek istemezsiniz.

Yorumlar

İlk yorum yapan sen ol

Benzer Makaleler

Bulut Sunucu - Cloud Server

Bulut Sunucu Nedir ?

Otel Programı

Neden Oteller Bir Otel Rezervasyon Sistemine İhtiyaç Duyar?

Muhasebe Programları

Ödeme ve Muhasebe Yazılımını Entegre Etmek İçin Nedenler