Popüler Aramalar:

Ödeme ve Muhasebe Yazılımını Entegre Etmek İçin Nedenler

Bordro muhtemelen muhasebe defterinizin içindeki en büyük masraf kalemi. Çok büyük bir harcama olduğundan, finansal uzmanınızın en çok zaman harcadığı muhasebe görevi de budur. Bu durumda, iş akışını hızlandırmak için bordronuz ile muhasebe yazılımınızı entegre etmek mantıklı olacaktır. Öyleyse neden birçok şirket hala iki sistemi entegre etmiyor?

Özellikle işletmenizi büyütüyorsanız, zaman sizin için çok değerlidir. Aynı işi iki kere yapmak, birçok sıkıntıyı meydana getirecek büyük bir problem olacaktır. Mali uzmanınızın bordro yazarken veya hazırlarken hata yapmak gibi bir lüksü olamaz tabii ki. Ama zamanı geldiğinde, doğru hesap tutabilmek adına, ücret ödeme dönemi bulma konusunda çok fazla zorlanıyor olacak.

Bundan dolayı Bordro ve muhasebe uygulamalarınızı entegre etmeniz gerekir, üstelik bordro raporlamanızın verimliliğini artırmak aslında çok da basit bir yöntemdir. Muhtemelen otomatik bir bordro yazılımı ürünü yanı sıra otomatik bir muhasebe yazılımı ürünü kullanıyorsunuz, bu yüzden ikisini birleştirmek basit bir şekilde sizi işin merkezine koyuyor ve muhtemel sıkıntıları önlediğinden sizi rahatlatıyor.

@@255@@

Mali Tablolarda Büyük Sıkıntılardan Kaçının

Bordro neredeyse her şirketin en büyük masrafıdır. Entegrasyon olmadan, bordro bilgilerinizi muhasebe yazılımınıza ve bordro yazılım ürününüze farklı bir şekilde girebilirsiniz veya daha da kötüsü, muhasebe raporunuza eklemeyi unutabilirsiniz.

Vergi iadeleri söz konusu olduğunda, bu tür hatalar iş kaybınıza da sebebiyet verebilir. Küçük bir hata, devasa bir hukuki sıkıntıya neden olabilir. Bu hataları basit bir entegrasyon hareketiyle yok pahasına önleyebilirsiniz.

 

Bordronuzun Genel Finansal Tablonuza Etkisini Bilin

Bir şirketteki bordroların ağırlığı aynı zamanda dip toplamı da etkiler, ancak entegrasyon olmadan karlılığınızı ne ölçüde etkilediğini bilemeyebilirsiniz. Çalışanlarınızın maaşlarında bir artış sağlamak veya fazla mesai politikasını gözden geçirmek üzerinde düşünmeniz gereken durumlardan birkaçı olabilir, bunun için bordronun rakamlarınızı nasıl etkilediğini görmeniz sizin için çok önemlidir.

Neyse ki, bordro yazılımı ve muhasebe yazılımının entegrasyonu ile finansal sisteminiz üzerine çalışanların ölçümleme ve değerlendirme yapması çok daha kolay olacaktır.

@@147@@

Zamanı Koruyun Ve Tüm Dosyaları Bir Yerde Saklayın

Bordro bilgilerini çoklu yazılım platformlarına manuel olarak girmek zorunda kalmamak, çalışanlarınıza büyük zaman kazandıracağını görmenizi sağlayacağından keyif verici olacaktır. Bununla beraber daha derin problem vardır. O da bunların saklanmasıdır Entegre bordro yazılımı ve muhasebe yazılımı ile tüm bilgiler tek bir yerde tutabilirsiniz. Bir dosyayı ya da klasörü bulmak için saatler veya günler harcadıysanız, bunun ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Artık raporlarınızı çok organize ve kullanıcı dostu bir yazılım aracında bulabilirsiniz.

Bunlar, bordro ve muhasebe yönetiminizi entegre etmenizi ciddi şekilde düşünmenizi gerektirecek sadece birkaç neden. Bordro ve muhasebe yazılımının entegrasyonu, burada belirtilen birkaç faydadan çok daha olumlu sonuçlara sahiptir ve aynı zamanda muhasebeniz üzerinde büyük bir etki meydana getirecek çok basit bir uygulamadır. Bordro, şirketinizin en önemli parçalarından biridir, bu yüzden onu neden daha kolay bir şekilde yönetmeyesiniz?

Yorumlar

İlk yorum yapan sen ol

Benzer Makaleler

Büyük Veri Programları

Big Data(Büyük Veri) İşi: Ürün

Doküman Yönetim Sistemleri

Doküman Yönetim Sistemi Kullanmak İçin 6 Sebep

Hukuk Yazılımları

Neden Hukuk Bürosu Yönetim Yazılımı Kullanmalısınız?