Yükleniyor...

Türkiye'nin Yazılım Rehberi
MENÜ

abas ERP

abas ERP
Yorumları oku (0)
Ürün Açıklaması: abas ERP, kurumların süreçlerini yönetebilmek için geliştirilmiş uçtan uca kurumsal kaynak planlama programıdır.
Platform:
DENEME SÜRÜMÜ İşletme Tipi:

Genel Bakış

abas ERP, otomotiv, biyomedikal, özel imalat, elektrik, dağıtım, metal imalat, seri üretim  gibi birçok sektörde farklı ölçekteki birçok işletmelere yönelik Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımıdır. Yönetim, finans ve muhasebe, bilişim, yönetim, üretim ve tedarik konularında yardımcı olmak üzere tasarlanan abas, satış, satın alma, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), maliyetlendirme, üretim, hizmet işleme, maliyet muhasebesi ve diğerleri için çeşitli modüllere sahiptir.

 

abas ERP, departman, şirket çapında ve uluslararası projeler için merkezi planlama ile proje yönetimi araçlarları içerir. Gelişmiş planlama ve zamanlama, kullanıcıların tahminler oluşturmasına, "ne olursa" senaryolarını simüle etmesine, optimizasyon potansiyeli için anahtar üretim ölçümlerini sürekli olarak izlemesine ve olası darboğazları veya eksiklikleri bulmasına olanak tanır. Etkileşimli grafiksel araçlar, kullanıcıların birden fazla projedeki materyalleri ve kaynakları yönetmesini sağlar ve bütçelerdeki veya maliyetlerdeki değişiklikler karlılık üzerindeki etkileri için önizleneme yapılabilir.

 

abas ERP, ürün veri kontrolünü merkezileştirmek için ürün veri yönetimi / ürün yaşam döngüsü yönetimi (PDM / PLM) çözümlerini sunar ve uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için belgeleri arşivler. abas ERP'nin belge yönetim sistemi, kullanıcıların hem abas ERP'de hem de harici programlardan içe aktarılan önemli belgeleri yönetmelerine ve arşivlemelerine olanak tanır. Belgeler müşteri, satıcı, ürün veya süreç tarafından dizine eklenebilir ve yalnızca yetkili kullanıcıların hassas bilgilere erişebilmesini sağlamak için kullanıcı erişim izinleri ayarlanabilir.

Yorum yapmak için LinkedIn ile giriş yapmalısın
Benzer Ürünler
Başarı ! Hata !