Yükleniyor...

Türkiye'nin Yazılım Rehberi
MENÜ

Pipedrive CRM

Pipedrive CRM
Yorumları oku (1)
Ürün Açıklaması: Pipedrive CRM, satış ekibi için tasarlanmış bulut tabanlı CRM uygulamasıdır.
Platform:
DENEME SÜRÜMÜ İşletme Tipi:

Genel Bakış

Pipedrive CRM, kullanımı kolay gelişmiş bir satış yönetim uygulamasıdır. Genel olarak satış sürecinde müşteri ilişkileri yönetimi için tasarlanmıştır.

Pipedrive CRM sistemi görevlerinize açık bir genel bakış sunar. Yeni bir müşteri adayı hakkında bir fikir edindiğinizde veya yapılacaklar listenize bir görev ekleme imkanı sunar. Tüm etkinlikler için bildirim hatırlatıcılar kurabilirsiniz.

Benim İçin En İyi CRM!
istem data istem data şirketinde IT Specialist
"Benim İçin En İyi CRM!"
istem data istem data şirketinde IT Specialist
Pipedrive'ı denemeden önce denemiş olduğum bir çok uygulamada olduğu gibi endişe ettim. Onların birçoğunu denedim, bağımsız bir orta ölçekli işletme yöneticisi olarak ihtiyaçlarımı karşılayacak bir şey istedim: fırsatları izlemek, kiminle kimi eşleştireceğimi bilmeliyim ve gerekli verileri her an ulaşabilmeliyim. Pipedrive istediğim her şey ve daha fazlası. Pipedrive sayesinde istediğim rakamlı anlaşmaları düzenli olarak kapatıyorum çünkü tam olarak kiminle takip edileceğini biliyorum. Pipedrive'ı CRM arayan herhangi bir satış yöneticisi veya danışmana tavsiye ederim! Artıları Kullanım kolaylığı Eksileri Gmail olmayan bir e-posta sağlayıcısı ile entegrasyon yok
Yorum yapmak için LinkedIn ile giriş yapmalısın
Benzer Ürünler
Başarı ! Hata !